П'ятничний несеошний конкурс

У кінці поста перед вами відкриється один з графічних фрагментів дизайну terehoff.ru , ще нераскрашенний. Там буде щось на зразок хоум Пейджа, плюс там будуть публікуватися тільки обрані матеріали, не буде ніякої реклами, продажу посилань і іншої нечисті. Абсолютно білий ресурс, який буде працювати на мене і буде моїм хобі. А я дуже хочу щоб він був красивим і при кожному відвідуванні радував моє око. Коли я робив ТЗ для студії jp-design-s.com , то наговорив їм багато чого, щоб мені в тому чи іншому вигляді хотілося б зустріти на сторінках свого хоум Пейджа. Було приємно, що все це справа вони уважно вислухали і постаралися реалізувати.

Як ви можете здогадатися, назвав я багато чого. І цей фрагмент - всього лише один з чотирьох. Ну а конкурс власне в наступному. Ви напевно, «почитує» мій блог, як мені повідомили в одному з останніх листів. Так от, якщо почитує, то мабуть в курсі про мої захоплення, наприклад про кальян та іншу «нечисть». Пропоную вам вгадати/припустити, які елементи розташовані на інших трьох графічних фрагментах майбутнього дизайну. Запуск «морди» хоум Пейджа буде влітку - це стопудово. До запуску нічого показувати не буду. Тим не менне фрагменти в мене лежать роздруковані у в принципі затверджені.

Хто вгадає максимальну кількість елементів інших трьох фрагментів - отримає контрольний і/або приз, рівний в рублях числа коментарів + число ретвіти + число лайкою + число натиснутих google +1. Накрутки ретвіти не вітаються і будуть каратися. Ваші вгадування буду чекати в коментарях. Підсумок підведемо на початку наступного тижня.

А ось він і фрагментег. Вдалих вам вихідних і свят.

Терехов.

003


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: terehoff.ru , дизайн , конкурс

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 10/06/11 @ 07:52
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Дмитро Шахов про інтернет-маркетингу і своєї біржі вічних посилань Kazapa
Google Analytics: визначаючи ROI в соціальних медіа
Перли з проектного обговорення
Нове ВКонтакте за травень
GGL змінили дизайн!