П'ятничний конкурс тупо поразвлекаться і пофлудіть

Пятнічний флудЩоб довго не розповідати, скажу коротко. Я освоюю SEO ринок Рязані. Вже починає працювати сарафанне радіо. Вже в голові готові деталі договору, в якому прописуються і обов'язки з боку замовника. І з кожним «пропозицією» у мене на голові додаються сиве волосся. Ось тільки що розмовляли з замовником на предмет просування. Сайт гарний, просто жуть. З музикою навіть. І продовжує разрабиваться. Скоро його здадуть. ТЗ як такого немає. Зате є концепція і договір. Вихідний код головної сторінки сайту, як і конкур - далі, під катом.


"Грамотно оформлений титла"
 js/jquery.js" type = "text/javascript ">
 js/swfobject.js">
 

var so = new SWFObject ("site.swf", "site", "1260", "900", "9");
   so.write ("site");


Мама, роди мене назад, я не вмію таке просувати в Яндексі. Я думаю ви здогадалися, що сайт на флеш зроблений. І за рахунок грамотно оформленого титла в топ по запиту одному нехитрому досить проблематично буде вилізти. А якщо ще врахувати, що Яндекс тут і поведінкові не зможе підрахувати, то жах ...

Але не суть. Будемо працювати. А ввечері зустрічатися з розробниками і замовником. Найцікавіше запитання - до чого ми в підсумку прийдемо? Чи буде мордобій? Або після переговорів пива навіть зможемо попити не за мій рахунок ))))

Ну а тепер конкурс. Ще один рязанський сайт - http://prizprint.ru . Причому є навіть версія з www без 301 редіректу . Все одно не суть. Досить відома по Рязані компанія, яка зробила не один сайт, в тому числі й держорганам Рязані і Рязанської області. Знову не суть. Пацієнта ви побачили по посиланню вище.

Ну а тепер умови конкурсу - вгадайте, скільки коштувала розробка цього сайту в Рязані Рязанської ж студією. Відповіді пишіть в каментах. Конкурс триватиме до закінчення вихідних. Щоб збереглася комерційна таємниця, я зв'яжуся з автором, який найбільш близько підійшов до тієї суми, яка була сплачена разом. Діапазон суми - від 10 000 до 200 000 рублів. Десь посередині, точно. Відразу скажу, що призу у вигляді бабла не буде. А ось те, що приз буде корисний - обіцяю. Обговоримо особисто в приваті.

І ще, наженемо чтолі трафіку ПРІЗПРІНТУ, шкода чтолі? Приємних вихідних.

Терехов .

Постовий - сайт webmasters.tw .

Кумедний мультик вам у п'ятницю


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 92 коментарів | Мітки: 2011 , конкурс , п'ятницю , Рязань , флуд

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 03/06/11 @ 09:17
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Підсумки п'ятничного конкурсу та флешмобчік з google +1
Як стають лідерами рейтингу SEO компаній на SEOnews
Скільки посилань потрібно купити щоб отримати 100 уніків на добу
Знову про «підкорення» регіонального топа яндекса
П'ятничний несеошний конкурс