Rotapost + Pr.Sape

Близько місяця тому, в твіттері переді мною промайнуло повідомлення про те, що сервіс реклами в блогах Rotapost найближчим часом повністю буде інтегрований у найбільшу біржу посилань SAPE . 25 травня в офіційному блозі SAPE з'явився запис про те, що блоги вже з'явилися в PR.Sape . Тобто, Ротапост повністю інтегрували в сапу. Чи є від цього користь звичайним вебмайстрам та оптимізаторам? Або інтеграцію зробили аби підняти доходи обох систем? Про це написав Димок - власник біржі Rotapost. У своєму пості він, звичайно ж, зазначив лише плюси інтеграції. А чи є мінуси? Думаю, що ні. Оптимізаторам - більше майданчиків і видів посилань, а вебмайстрам - більше заявок, а відповідно прибутку.

Pr.Sape використовують посилальні агрегатори, виходячи з цього, можна здогадатися, що приплив заявок на проекти в Ротапосте буде дуже великим. Також, для оптимізаторів буде зручним те, що вони зможуть купувати практично всі види посилань з єдиного інтерфейсу, що досить зручно. В інтерфейсі Сапи з'явилися такі показники як відсоток проідексірованих посилань, а також швидкість розміщення посилання. Тобто, трохи скопіювали GoGetLinks . Але самі функції досить корисні для оптимізаторів. Раніше такого в Rotapost не було. Просувати стане зручніше, неважливо що, будь то міжкімнатні двері або.

Щоб купити посилання в блогах з інтерфейсу Sape потрібно при покупці налаштувати фільтр тільки на блоги. Можна підмішувати сайти, тобто, будуть відображатися як блоги, так і сайти з PR.Sape . Також майданчика можна фільтрувати по платформах блогів.

Вже зараз хочеться спробувати працювати з новим сервісом. Особисто я не будь-яку просування через Sape і в більшості випадків просуваю свої проекти виключно вічними посиланнями, тому з Sape я працюю не дуже активно. Але зараз можна буде протестувати всі сервіси цієї біржі. Особливо цікаво, що зміниться в Ротапосте, так як там є декілька моїх особистих проектів. Якщо буде щось цікаве, обов'язково напишу про це в блог.

Читайте також:

Опубліковано: 13/06/11 @ 09:31
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Якісне просування статтями
Хочеш бути лідером - будь ним!
EPAM Systems збирається залучити до $ 100 млн. на IPO
Перший ДОП хакатонах: все було круто!
CheapTop - швидко та дешево в топ!