Новий конкурс від webeffector "Просування неминуче" на $ 6000

Сьогодні останній день коли можна подати заявку на участь у цьому дивовижному подію, як "Просування неминуче". Можу сказати, що ідея не нова і просувати потрібно буде ту сторінку сайту, яка вирішить вебмайстер чи оптимізатор, але от на цей раз ключовою фразою буде "Просування неминуче". Так само порадував той факт, що призових місць буде 50, а турнірна таблиця буде на сторінці конкурсу: effector.webmasters.ru .

На топ 1 я як завжди не претендую, так як мій блог розташований в Україну і зайняти призове місце в російському Гуглі буде куди складніше, ніж в Українському. Ну це така справа, а от у 50-ку думаю мій блог потрапить без проблем.

Для того, щоб народ не починав просувати головну сторінку сайту, в правилах зазначено, що просувати потрібно внутрішню сторінку по запиту "Просування неминуче". 6 серпня 1950 учасників конкурсу просування неминуче отримають по 100 баксів, а той, хто виявиться першим, отримає 1000 баксів. Шанси на призові гроші чималі, оскільки 50 призових місць!

Немає грошей на просування запиту?

І тут не біда, тому що учасники конкурсу отримують стартові 300 рублів в системі WebEffector на баланс. Гроші можна витратити в системі на розкрутку запиту продвижение неизбежно. Але, якщо ж ви вирішите витратити коштів більше, ніж запропоновані 300, то у вас ще є шанс повернути гроші в системі WebEffector на баланс. Буде створена турнірна таблиця по видатках у системі і учасник, який опиниться в ній на 1 місці до кінця конкурсу - отримає 100% витраченого бюджету на свій аккаунт назад (2 - 90%, 3 - 80%, 4 - 70%, 5 - 60 %, 6 - 50%, 7 - 40%, 8 - 30%, 9 - 20%, 10 - 10 %).

Для того що б прийняти участь в конкурсі достатньо розмістити блок організаторів конкурсу і подати заявку на участь у конкурсі.

Звичайно ж ще існую обмеження в конкурсі "просування неминуче", а саме:

1) Заборонено просувати головну сторінку сайту.
2) Заборонено знімати посилання з просуваються сторінок на організаторів. Зняття посилань означає виключення з конкурсу "просування неминуче".
3) Сайтам на безкоштовному хостингу (включаючи блог-хостінги) не можна приймати участь.

P.S. На сьогодні без постових, так як, що б опинитися в числі переможців конкурсу "просування неминуче" не варто віддавати з поточної сторінки велику вагу. Тому в даній статті про конкурс "просування неминуче" саме ті посилання, які потрібні для участі в конкурсі.

Опубліковано: 13/06/11 @ 01:20
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Тепер і Яндекс підтримує rel = canonical
Rotapost + Pr.Sape
Якісне просування статтями
Хочеш бути лідером - будь ним!
EPAM Systems збирається залучити до $ 100 млн. на IPO