Як показати PDF, Word, Excel, PowerPoint в WordPress

Сьогодні знайшов дуже цікаве рішення, яке дозволяє відображати на сторінках блогу, файли Excel, документи Word, презентації PowerPoint і звичайно ж PDF.

Для цього нам знадобиться встановити спеціальний плагін , який використовуючи переглядач Google Docs дозволяє відображати всі вищевказані файли на сторінках вашого блогу.

Після установки і активації плагіна, в розділі «Параметри» у вас повинен з'явиться новий пункт, який називається GDE Settings.

У налаштуваннях ви можете вказати розміри переглядача документа:

Натисніть для збільшення

а також налаштувати параметри посилання, для завантажування документа:

Натисніть для збільшення

Тепер власне спробуємо створити новий запис і відобразити в ній PDF файл за допомогою Google Docs. У новому записі натискаємо на кнопку завантаження файлів, і завантажуємо наш PDF файл на сервер, після чого ми зможемо скопіювати посилання на цей файл:

Натисніть для збільшення

У новому записі, пишемо наступний код:

Натисніть для збільшення

Природно посилання на файл ви вказуєте свою. Зберігаємо запис і йдемо дивитися що вийшло, у мене це виглядало ось так:

Натисніть для збільшення

На мій погляд, плагін дуже корисний особливо тим авторам блогів, які часто створюють презентації в PowerPoint або заморочуються з тим, як би на сторінках блогу опублікувати складні сторінки які створені в Excel ну і взагалі застосувань для даного плагіна можна знайти багато. Користуйтеся на здоров'я.

Спонсором сьогоднішнього огляду, є сервіс , даний сервіс стане в нагоді всім, кому часто доводиться проводити обмін Webmoney наприклад з WMR в WMZ або в будь-яких інших напрямках.

Опубліковано: 21/06/11 @ 08:32
Розділ wordpress Блоги

Рекомендуємо:

25 червня, Київ - Ciklum Web Saturday
Чи потрібен сайтам редизайн
Чи потрібен сайтам редизайн
Ейчар-дівчатка: теорія і практика походження
Про описи вакансій