Копірайтинг - найпростіший спосіб заробити в інтернеті з нуля

КопірайтингЧасто люди, почувши про заробіток в інтернеті, починають більш ретельно копати в сторону заробітку. Але лише невелика частка користувачів знаходить свою нішу. Іноді мені на пошту приходять листи з питаннями, на кшталт «Як найпростіше заробити в інтернеті?». Я відповідаю по різному, але одного разу я всерйоз задумався над цим питанням. Дійсно, як же найпростіше почати заробляти в інтернеті, не маючи ніяких навичок і друзів? Не довго думаючи, я зупинився на копірайтингу. Так, це не дуже просте завдання, оскільки потрібно витрачати багато сил на написання текстів, а також на пошук нових клієнтів. Але все ж, через 1-2 місяці, легко можна вийти на 200-400 $ в місяць.

Основна проблема більшості в тому, що вони не хочуть працювати. Набагато цікавіше пограти в сенсорні ігри або забратися «з ногами» в контакт. Багато хто думає, що заробити в інтернеті можна, нічого не роблячи. Насправді, це не так. Як би ви не хотіли заробити (фріланс або власні проекти), вам все одно доведеться добре попрацювати, щоб вийти на хороші гроші.

Для більшості початківців копірайтерів основною проблемою є недостатня кількість замовлень. Тобто, час для роботи є, а ось замовлень - нуль. У такому випадку, я б порадив попрацювати над власним портфоліо. Можна навіть створити спеціальний блог-портфоліо і завантажувати туди свої тексти. Це портфоліо ви зможете показувати майбутнім замовникам, а можливо, взагалі будете отримувати нових клієнтів з самого сайту. Також можна спробувати попрацювати на форумах за відгуки. Наприклад, запропонувати першим трьом, хто відпише, 2000 символів безкоштовно. Якщо ви вважаєте свій текст якісним, ви обов'язково отримаєте позитивні відгуки. Після цього у вас повинен з'явитися приплив нових замовлень.

Якщо ви все ж вирішили, що копірайтинг буде годувати вас, намагайтеся постійно шукати нових замовників і збільшуйте обсяги текстів, які ви пишете щодня. Створіть свій блог. Удоскональте свої навички написання текстів, і ви обов'язково будете отримувати постійний дохід.


Читайте також:

Опубліковано: 17/06/11 @ 07:50
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Від чого залежить, чи попливе сайт?
Не потрібно скупитися!
Google попереджає вебмайстрів про застарілий WordPress
Як показати PDF, Word, Excel, PowerPoint в WordPress
25 червня, Київ - Ciklum Web Saturday