Яндекс Маркет для підприємців. Інтерв'ю з Галиною Вітюк, керівником групи по роботі з інтернет-магазинами, компанія «Яндекс.Україна»

Прайс-агрегатори можуть стати гарною підмогою в продажах як для початківців, так і для успішних інтернет-магазинів. Так вийшло, що після доповіді Галини Вітюк про Яндекс.Маркеті на конференції «Lviv Ecommerce» я спілкувався з кількома власниками ІМ, які цікавилися питаннями розміщення в прайс-агрегаторах, цінами, технічними умовами та іншими подробицями.

Спочатку я шукав інформацію про Маркеті на форумах, дивився статистику та приклади вдалого розміщення, але потім вирішив звернутися до Галини прямо - хто краще співробітника Яндекса зможе розповісти про сервіс Яндекса?

P.S. Як мені пояснили, зазвичай Яндекс не дає блогерам інтерв'ю, але для компанії Авеб було зроблено невеликий виняток.

Авеб: Галина, здрастуйте. Розкажіть, будь ласка - яка основна функція прайс-агрегаторів?

Галина Вітюк: Як випливає з назви, основна роль прайс-агрегаторів - збирати дані про ціни на товари в різних торговельних точках, щоб користувач міг вибрати, де вигідніше купити той чи інший товар. Крім того, у деяких агрегаторів є і різні додаткові функції - наприклад, Яндекс.Маркет контролює наявність товару в інтернет-магазині, відповідність фактичної і заявленою цін, і терміни доставки.

А.: Скільки сьогодні у Яндекс Маркета українських користувачів?

Г.В.: За даними дослідження Gemius Audience на травень 2011, безпосередньо сайт Яндекс.Маркету щомісяця відвідує понад 820 тис. користувачів з України. Але товарні пропозиції магазинів, представлених на Маркеті, показуються і в результатах пошуку Яндекса, де аудиторія значно ширше (близько 5 млн. українських користувачів в місяць).

А.: Яку функціональність Маркет дає користувачеві?

Г.В.: Користувачі можуть вибирати товари на Яндекс.Маркеті, переглядаючи каталог товарів, фільтруючи товарні пропозиції за різними параметрами (наприклад, вибираючи телевізор за типом екрану, діагоналі і ціною) або просто задавши в пошуковому рядку ознаки потрібного товару, наприклад, [Ноутбук Samsung з HDMI ].

Ще одна можливість - вибір з Гуру: система ставить питання про передбачуване використання товару, а потім видає моделі, найбільш відповідні вимогам користувача.

Ну, а головне - Маркет дає користувачеві можливість подивитися, які магазини і на яких умовах пропонують потрібний йому товар. При цьому сьогодні ми показуємо не тільки інтернет-магазини, але і звичайні (офлайнові) роздрібні точки, в які можна просто прийти і купити товар.

А.: А підприємцю (безкоштовні та платні можливості)?

Г.В.: Головна можливість для продавців - показувати свої товари користувачам Яндекс.Маркету, які свідомо зацікавлені в покупці і часто навіть визначилися з тим, що їм потрібно. При цьому магазин може вибирати, користувачі з яких регіонів бачать його пропозиції, може управляти позиціями показу пропозицій, реагувати на відгуки покупців.

Асортимент його товарів буде оновлюватися на Маркеті автоматично. Яндекс.Маркет не бере грошей за розміщення магазину, оплачуються тільки цільові переходи користувачів на сайт інтернет-магазину або покази номера телефону офлайнової торгової точки.

Крім того, за допомогою безкоштовної Яндекс.Метрики можна отримувати докладну інформацію по кожному замовленню і вартості залученого покупця з Яндекс.Маркету та інших рекламних майданчиків.

А.: Які тарифи на платне розміщення?

Г.В.: Базова вартість кліка по товарному пропозицією для книг - 30 коп., для інших товарів - 60 коп. з урахуванням ПДВ. Мінімальний платіж при реєстрації на Маркеті - 60 грн з урахуванням ПДВ.

А.: З якими товарними напрямками можна розміщуватися на Маркеті?

Г.В.: На Маркеті можна розміщувати практично всі товарні групи: електроніку, побутову техніку, книги, сувеніри, одяг, продукти харчування тощо Під Новий Рік навіть ялинки продають:) При цьому не допускається розміщення пропозицій про товари, що були у вживанні, некондиційних, в неповній комплектації або вітринних зразках.

А.: На Маркеті багато пропозицій з електроніки (комп'ютери, мобілки). А якщо взяти, наприклад, інтернет-магазин чаю?

Г.В: Звичайно, через Яндекс.Маркет можна продавати і чай. Наприклад, магазин cha-i.com.ua розміщується у нас вже більше двох років.

Переходів користувачів за пропозиціями чаю не так багато, як у магазинів, що торгують електронікою та побутовою технікою. Багатьом поки що звичніше купувати чай в супермаркетах або спеціалізованих офлайнових магазинах. Зате ті, хто шукає такий товар у нас, з великою ймовірністю стають покупцями.

А.: Можете назвати середню статистику по Сtr (якщо можна, для різних товарних груп)?

Г.В.: CTR товарних пропозицій з Маркета в пошуку Яндекса порівняємо з CTR оголошень Яндекс.Директа. На даний момент і ті, й інші показуються в єдиному рекламному блоці праворуч від результатів пошуку, тому оголошення Директа і пропозиції Маркета конкурують один з одним - виграє той, у кого вище CPM (CTR * ставка)

А.: Як магазинах правильно формувати YML і CSV файли для Маркета? Це ручна робота чи можна використовувати який-небудь сервіс?

Г.В.: В більшості систем управління сайтами вже передбачена вивантаження товарних пропозицій в формат YML. Якщо такої можливості немає, то зробити вивантаження самому нескладно - відповідні модулі для всіх популярних CMS вже написані і коштують недорого. Ще простіше реалізувати вивантаження в CSV, магазини з рідко мінливим асортиментом можуть експортувати туди дані навіть вручну з 1C або Excel.

А.: Які вимоги до магазину пред'являє Маркет в процесі модерації?

Г.В.: Ми стежимо, щоб магазини, підключені до Яндекс.Маркет, дотримувалися необхідного рівня сервісу. Для цього наша служба контролю якості перевіряє магазини і перед підключенням, і під час розміщення товарних пропозицій на Маркеті.

Якщо, наприклад, виявляється, що магазин навмисне дає недостовірні дані (наприклад, «ціна інша, тому що вчора курс змінився»), то ми знімаємо відповідний товар з розміщення та надсилаємо магазину повідомлення про помилку.

Хочу зазначити, що не варто ставитися до перевірок негативно. Навпаки, ми допомагаємо магазину виявити, де в його роботі є проблеми і що потрібно виправити, щоб підвищити якість обслуговування, причому робимо це регулярно і безкоштовно. Адже в світі роздрібної торгівлі за подібну роботу магазини змушені платити серйозні гроші.

А.: Як Маркет оновлює товарної базу магазину?

Г.В.: Асортимент товарів і ціни в магазинах часто змінюються по кілька разів на день, тому на Маркеті товарні пропозиції автоматично оновлюються приблизно кожні дві години. Оновлення відбувається за допомогою робота - він завантажує прайс-лист по посиланню, зазначеної магазином при підключенні, і публікує на Маркеті оновлений список товарів і цін.

А.: Чим блок Маркета (який встановлюється на сайт) відрізняється від блоку Директа?

Г.В.: У блоці Директа відображаються одне або декілька рекламних оголошень компаній, а в блоці Маркета - конкретні товарні пропозиції магазинів з ціною. Як і у Директа, пропозиції Маркета вибираються для показу на сторінці (таргетує), виходячи зі знайдених на ній ключових слів. Детальніше про видах рекламних блоків Директа і Маркета можна прочитати в Допомоги по Рекламної мережі Яндекса.

А.: А коли вигідно використовувати їх разом?

Г.В.: Блок Маркета вигідно показувати на тих сторінках, де містяться опис товарів різного роду - наприклад, огляди та відгуки про стільникових телефонах, рекомендації з вибору техніки т.п. Тобто ефективність блоку Маркета залежить від вмісту сторінки, з наявністю або відсутністю на сторінці блоку Директа вона не пов'язана.

А.: Ви згадували можливість співпраці з рекламними агентствами. Які у Маркета пропозиції до РА?

Г.В.: Дійсно, для рекламних агентств на Маркеті діє програма, за якою агентствам надається знижка в розмірі 12% при підключенні трьох клієнтів в рамках договору.

А.: Які у Яндекса плани з розвитку Маркета на українському ринку?

Г.В.: Ми вважаємо за краще не розповідати про свої плани до запуску - не хочеться засмучувати користувачів, якщо раптом не виконаємо обіцянок:) Разом з тим, Україна - важливий ринок для Маркета, і ми хочемо і далі поліпшувати сервіс, щоб він став ще зручнішим для українських користувачів і вигідніше для магазинів з нашої країни. Якщо у вас є пропозиції або міркування з цього приводу, пишіть на partner@market.yandex.ua - з радістю їх приймемо.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 20/06/11 @ 10:48
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Що таке конверсія, як її підвищити і як її враховувати?
Чи варто купувати інфопродукти?
Про новинних сайтах
Копірайтинг - найпростіший спосіб заробити в інтернеті з нуля
Від чого залежить, чи попливе сайт?