Що я змінив у веденні блогу за останній час

Дорогі друзі, сьогодні я поділюся своїми напрацюваннями в плані того, що я змінив у веденні блогу shakin.ru за останній час.

Что я змінив у веденні блогу за останній время

З моменту старту блогу shakin.ru в жовтні 2007 я постійно експериментую. Ведення блогу з часом трохи змінюється. Якісь моменти виходять вдалими, якісь ні. У сьогоднішній статті я розповім про ті, які вважаю корисними й ефективними.

Публікую тільки по буднях

Якщо в перші роки ведення блогу я не надавав значення, в який день публікувати пост (тоді це не мало значення), то з бурхливим розвитком соціальних сервісів я став робити публікації тільки в будні дні.

Це обумовлено тим, що кожен пост отримує певний ефект в соціальних мережах. Це ретвіти в Твіттері, лайки в Facebook, кліки по кнопці «Подобається» Вконтакте, а також посилання в інших сервісах. Ці посилання, в свою чергу, залучають додаткових відвідувачів з соціальних мереж на прочитання свіжого поста в моєму блозі. У ряді випадків, коли пост отримує хороший відгук, на нього з'являються посилання в блогах і форумах.

Весь цей ефект буде набагато менше, якщо опублікувати пост у суботу або неділю, тому зараз статті на shakin.ru виходять тільки по буднях.

Намагаюся публікувати днем ??

Крім «правильного» дня тижня, для максимального ефекту пост потрібно публікувати в «правильне» час доби.

Якщо я раніше закінчував написання статті пізно ввечері, то відразу і публікував. Зараз прийшов до висновку, що найкращий час для публікації - день або вечір (не надто пізній). Думаю, оптимальний час - це з 10 до 18 годин по Москві.

Часто буває, що я закінчую написання поста пізно ввечері, але зараз я залишаю його публікацію на наступний день. Це дозволяє отримувати максимальний ефект в плані відвідувачів, так і зовнішніх посилань з соціальних сервісів, сайтів та блогів.

Опубліковано: 12/07/11 @ 07:45
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Чому блогеру необхідно з'явиться в Google +?
Про тайм менеджменті
Карта кар'єри
Дівчата, які вибирають програмування
Задайте мені запитання на форумі Seobuilding.ru