Усім уклін і привіт!

відсутній на блозі близько трьох місяців. І досить важко було сісти, зібратися з думками і написати цей пост. Як не дивно, він знову ж про справи на особистому фронті. Що зі старого? Навіть не знаю, якщо тільки, захоплення ставками . З нового, дуже багато подій сталося за три місяці, повністю змінилося як мислення, так і світогляд в цілому. Вдалося попрацювати на двох роботах, так-так, саме на роботах. Працював на людей, і зараз працюю. Це не так сумно, як відписували різні «типи». Навіть цілком приємно , у тебе є стабільний дохід , у тебе є задана робота і її умови.

Не писав у блог через те, що повністю був занурений в роботу . Всім кому доводилося працювати на кого-небудь мене зрозуміють, бо знають, що перший тиждень/місяць найважчі. Поки робота не автоматизована, йде багато часу на виконання і перевірку власної роботи. (...) Читати Далі -


© - Бізнес, SEO & SMO, ведення блогів, саморозвиток, лайфхакі! | Пост опублікований на блозі DeniDen.com | Щоб слідкувати за оновленнями ви можете, а також Слідуйте мене в.

Опубліковано: 14/06/11 @ 07:32
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Нескінченні ідеї
Моя схема бекапів
Огляд конференції 8P в Одесі. Кролик Веня пророкує seo-гарантії
Інтерв'ю з директором з розвитку продуктів SUP Іллею Дроновим
Як знайти партнера