Welcome to terehoff.ru

Terehoff

Так як ми живемо в Росії та натура у нас російська, то знову чогось там не дороблено до кінця. А треба б. Але саме ми росіяни можемо себе мотивувати таким собі громадським резонансом, ставити публічні цілі і голосно говорити про це.

Так як голосно кажу тільки на конференціях, якщо виступаю без мікрофона, то просто скажу, що welcome . Все що я хотів бачити на своїй home page - я побачив. Велике спасибі хлопцям з jp-design за то що змогли зрозуміти що мені потрібно і реалізували це вже під браузери, естетсвенно, після фотошопом.

речі кажучи, ми з ними настільки чудово потусили в Одесі, про яку (в черговий раз кажу) буде окремий пост з фоточкамі, що уклали щось на зразок партнерського договору. У мене на руках Промокод на знижки. Якщо вам потрібен хороший тру дизайн, верстка та розробка сайтів, то за допомогою мого Промокод ви отримаєте знижку. Розміри знижок зараз обговорюємо. Але в будь-якому випадку знижки є гуд.

Ну і тепер елементи хоум педжа, щоб «увічнити їх» про всяк випадок і тут. Є так само сторінка другого рівня , правда поки що без лічильників відвідуваності.

Tr

Sr

Звичайно, є ще що допілівать і по верстці, і вже тим більше по контенту. Але головне початок з фундаментом належить. А це вже половина справи. Серпня обіцяє бути дуже жарким в плані онлайну, дуже багато належить зробити, особливо на webmasters.ru . Восени буде великий конкурс з бюджетом, що перевищує всі раніше проведені конкурси.

Але, якщо говорити про terehoff.ru як про якийсь хобі і зовсім некомерційному проекті, то буду намагатися час на нього знайти. Негрошова мотивація насправді рулить. Буду радий будь-якій критиці, побажанням, пропозиціям. Ваша думка для мене важливо. Вдалих вам вихідних.

Терехов .

Якщо сьогодні зірки ляжуть вдало, то завтра до мене в руки попайдет новенький Айпад 2 Причому приїде аж з Пітера. На своїй шкурі відчув бажаність володіння цим гаджетом ... Ну і відео про Рязань і Айпад.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: 2011 , terehoff.ru

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 22/07/11 @ 07:54
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

10 найсмішніших СМС Мегафона
10 найсмішніших СМС Мегафона. Частина 2
Дайджест тижня, 22 липня
Короткий посібник з SEO для мобільних сайтів
«Маніфест нової економіки» А. Долгін або ситої людини Важко Аналізувати