Як би автоматизувати оперативну купівлю вічних посилань

NiggaВласне завдання проста і тривіальна, але в той же час рішення в рунеті я поки що не знайшов. У буржунете швидше за все теж немає рішення, так як вони нібито посилання не купують. Суть наступна.

На сайті з'являється нова стаття і на неї протягом години повинні з'явитися природні/псевдоестесвенние посилання з блогів (аки rotapost) і новин (аки pr sape). Причому треба як то автоматом «схопити» титла нової статті і зробити її текстом посилання. І так кожен раз закуповувати на нові статті протягом короткого проміжку часу 3-5 посилань.

Що це дає

По-перше, прискорення індексації, хоча твіттер так само вирішує цю проблему. По-друге, це такий-сякий а бонус при ранжуванні і можливість відразу здатися в видачегугла, а так само в «новинах». По-третє, це ефект природності просування, адже якщо вас цитують, та ще й одразу, значіцо контент корисний людям, задовольняє їх інформаційну потребу і має бути на думку пошукачів показаний в топі. По-четверте, це НЧ трафік, як «оперативний», так і з прицілом на майбутнє.

Як це реалізувати

Знову я бачу не один варіант. Перший і більш масштабний - це створити окремий сервіс з особистим кабінетом, на баланс якого можна і потрібно буде вносити гроші, які будуть витрачатися на покупку вічних посилань. У сервісі ви реєструєте свою RSS feed, як тільки відбувається оновлення, сервіс «схоплює» її, Парс титла, Парс прямий url і бігом відправляти заявки на покупку посилань.

При необхідності вам може звалюватися повідомлення, на кшталт: «НА ЦЮ СТАТТЮ ПОСИЛАННЯ КУПУВАТИ»? Якщо ви прямо по милу відповідаєте сервісу, що так (приблизно як у дискуса), то просто чудово.

Сам же сервіс може заробляти на комісії. Ще простіше це реалізувати одному з нинішніх агрегаторів. Хто реалізує першим, той може добре заробити.

Другий варіант - локальний, коли тупо пишеться плагінчег для роботи через API. З мінусів, що його постійно доведеться допілівать, але як тимчасове рішення, поки агрегатори не розворушити, може влаштувати.

Правда є і третій варіант, про який багато хто забуває, але на даний момент він працює на ура - це посадити негра, щоб хреначіл. Правда негру швидше за все платити доведеться більше, ніж комісія агрегатора.

Відправлю посилання на пост всім агрегаторами - дуже хочеться щоб вони це реалізували: швидку та своєчасну покупку вічних посилань на нові сторінки сайту. Ну хочу бути в топі ))).

Терехов .

Відео сьогодні про негрів і баскетбол. Я не зміг відірватися.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 15 комментариев | Мітки: SEO , автоматизація , агрегатори , вічні посилання , сервіси

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 20/07/11 @ 05:52
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Про мій твіттер, стиль ведення та фоловерів
Welcome to terehoff.ru
10 найсмішніших СМС Мегафона
10 найсмішніших СМС Мегафона. Частина 2
Дайджест тижня, 22 липня