Онлайн курси з SEO від ARTOX media

SEO курсиКолеги з Білорусі ARTOX media успішно проводять ONLINE курси з пошукової оптимізації та просування сайтів . Компанія випустила більше 250 чоловік і не збираються зупинятися на досягнутому. Ось тут вдячні відгуки.

Ознайомившись з програмою курсів я хотів би зазначити, що це не просто «смотрение» в монітор і слухання фахівців, а реальні навчальні практичні завдання, в ході яких потрібно буде просунути навчальний cайт в реальний ненавчальних топ. При цьому гроші на покупку посилань в рамках практичних робіт зараховують організатори курсів.

Викладачі все як на підбір - фахівці своєї справи і реальні практики. Це і хлопці з ARTOX, і з ABIATEC, і популярні білоруські блогери:

Плюшки саме цих онлайн курсів:

На даний момент це єдині курси в Білорусі, які можуть скласти конкуренцію російським. Компанія активно стежить за трендами і бере участь у всіх великих SEO подіях. ARTOX media вже встигли провести майстер-класи з Дімка, командою rookee і московської SMM компанією FISTASHKI.

Якщо будете використовувати Промокод «terehoff», то отримаєте знижку в 20 відсотків. Відразу хочу сказати, що я на вашому залученні і навчанні абсолютно нічого не заробляю. У них навіть партнерки по-моєму немає.

Програма навчання тут (велика дуже). А ось інфограмма використовуваного софта і сервісів.

SEO-soft.jpg

Навчання йде 2,5 місяця і старт курсів вже скоро: 25 липня.

Цитата одного з випускників: «Допустити помилки в SEO дуже легко, але, часом, дуже складно їх виправити. На курсах ви навчитеся не допускати помилок у просуванні сайту.»

В точку. Вдалого вам навчання, просування та освіти.

Терехов .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 7 коментарів | Мітки: 2011 , ARTOX , SEO , Білорусь , курсом

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 19/07/11 @ 07:10
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Як би автоматизувати оперативну купівлю вічних посилань
Про мій твіттер, стиль ведення та фоловерів
Welcome to terehoff.ru
10 найсмішніших СМС Мегафона
10 найсмішніших СМС Мегафона. Частина 2