Блоги як основа для початківців

Мета статті - штовхнути новачків в потрібну сторону

З початку цього року я опинився в складній фінансовій ситуації, все сталося через чинник зі сторони - але у мене була "гарантія" - тим самим доля вирішила засунути мене в жопу, залишити без джерел доходу + борги на 3000 $ +

Щоб оклематься пішло майже півроку ... довелося влаштується працювати в офіс, зняти квартиру трохи менше і обмежити себе багато в чому - на даний момент борги зменшилися в 2 рази. Таке положення мені критично набридло і я вирішив якомога швидше вирішити залишилися проблеми ..

Довго думав над способом вирішення, два моїх молодих проекту ще не скоро дадуть профіт .. тому я вирішив зробити невелику мережу якісних блогів під Blogun, ну і Gogetlinks + Miralinks в майбутньому. У цьому пості я опишу деякі деталі створення та ведення таких блогів, думаю буде корисно знати для початківців манимейкеров. А починають багато з клепання сателітів під сапу, я вважаю це кардинально неправильним стартом - потрібно робити упор на перспективи та надійність. Даний пост не є повним керівництвом, це "стусан" в потрібну сторону (а дрібні ньюанси ви запросто знайдете у Гуглі)

Від такої діяльності можна отримати:

Над необхідно: WordPress, домени і хостинг ( краще jino не зустрічав)

Зовнішній вигляд : не використовуйте прості та заїжджені теми, в рунеті нормальних не так багато - раджу шукати на ресурсах типу NewWpThemes та Themes2Wp і переводити самостійно. Обов'язково унікалізіруйте елементи типу логотипу, favicon, кольору блогів тощо Майте на наявності значки RSS, twitter, лічильник LI та інші "фішки" типу flash-хмари міток, галереї, слайд-шоу. Блог повинен бути як цілком людський сайт: у кожну запис вставляйте тематичні картинки з тегами alt, 1-3 штуки цілком достатньо.

Контент : строго глибокий рерайт, а ще краще копірайт. У кожного запису не менше 1200 знаків тексту і не більше 1 постового (не забуваємо про мета-теги), акуратно форматуйте і вставляйте зображення .. краще не писати нетематичних огляди - менше ризику, міцніше сон Не варто забувати про коментарі, Яндекс їх любить В ідеалі - щодня нову статтю, якщо немає такої можливості то наприклад я роблю так: на вихідних напишу одразу кілька статей і збережу як заплановану запис .

Просування і монетизація : тут все залежить від кількості блогів. Я працюю не один (як я писав у минулому пості, я в парі з сусідом-нубом) + з минулого року залишилося близько 25 доменів. Скільки їх буде ми ще не вирішили, але думаю не більше двадцяти - більше блогів підтримувати одночасно удвох немає сенсу, постраждає якість. Не рекомендую брати тематику яку не знаєте (повинна хоча б подобається).

Перший місяць - етап розвитку, за цей час потрібно опублікувати не менше 20 записів щоб додати блог в систему Blogun. Плюс постарайтеся набрати посилальну масу, хоч і з безкоштовних джерел - тут непоганий список, в кращому варіанті - сабміт в каталоги статей.

Через ~ 2 місяці ваші блоги вже приносять певний дохід, можливо навіть є трафік з пошукових систем - настав час для вкладень, починайте в тому ж Блогуні скуповувати постові + по можливості посилання в Sape . Про те, як це правильно робити я не буду розповідати загальнодоступно (в подяку за постовий)

План кожного блогу:

Основним моментом є біржа Gogetlinks, там смачні ціни (у Блогуні вони менше в 2,5-3 рази):

Для прикладу: сайт з Тіц 30 PR 2 приносить 6-12 тисяч рублів щомісячно (дивлячись скільки оглядів писати щодня) - а тепер порахуйте якщо сайтів 10, а якщо Тіц більше Не забуваємо про відвідувачів ... з яких можна отримати $ від контекстної, або тизерної реклами. Ціна при продажу: місячний дохід помножений на 4-10

PS. На робочому місці крім просування в Яндексі і Google доручили керувати контекстною рекламою (Adwords) бюджетом в 80К/месяц. Заглиблююся в тему, думаю незабаром будуть пости з цього приводу ... шкода що в добі не 72 години

      

Опубліковано: 24/03/11 @ 09:46
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

OXOnetwork - нова партнерка по фарм
Hello World, я повернувся
Пошук по світовому Інтернету в Яндексі
Інтернет бізнес в мережі інтернет
Заробити в інтернеті своїм власним Твіттером! Звучить заманливо, правда?