Інтернет бізнес в мережі інтернет

Можна, що б хобі переростало в бізнес, а можна просто будувати інтернет бізнес з нуля. Що ж для цього потрібно і які розтрати для цього? Будемо з Вами розбиратися по пунктах.

Інтернет бізнес в мережі інтернет

Для інтернет бізнесу в першу чергу потрібен домен, що б сайт дізнавалися і він завойовував популярність. Сам домен потрібен тільки для того, що б він добре запам'ятовувався і відповідно люди вбивали його вже самі в рядок браузера, а не шукали сайт через пошукові системи. Для підбору доменів існують різні сервіси, які перевіряють чи зайнятий домен або вільний. Ця перевірка здійснюється на будь-якому з сайтів-реєстраторів доменів.

Після того як Ви визначилися з доменом і тематикою сайту переходимо до вибору хостингу. Хостинг - це оренда місця на комп'ютері, який постійно підключений до інтернету. На ньому ви розміщуєте свій сайт і потім можете з будь-якого комп'ютера побачити його. Бажано купувати хорошу хостинг, тому що від якості хостингу буде залежати швидкість завантаження вашого сайту.

Після того, як ми вже купуємо домен та хостинг ми можемо встановити безкоштовну cms систему і наповнювати свій сайт контентом. Дизайн та програмування можна зробити на свій розсуд і за фінансовим можливостям. Дизайн та програмування справа не дуже прибуткове, а тому будемо працювати в цьому напрямку. Спочатку отримаємо перший прибуток з сайту, а потім вкладемо її в оформлення нашого годувальника. Гроші можна заробляти на контекстній рекламі, на продажу посилань і на різного роду реклами.

Як все це буде відбуватися? Про це ми поговоримо з Вами в наступних постах, а тому підписуйтесь на оновлення блогу.

П.С. Любіть дивитися телевізор? Відмінні ціна на lcd телевізори samsung в інтернет магазині supertehnika.com . ua.

Опубліковано: 22/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Заробити в інтернеті своїм власним Твіттером! Звучить заманливо, правда?
TrustLink - нова біла база SeoPult?!
Гостьові пости. Для чого вони потрібні?
Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent (конкурс)
Я купив собі E-Book, а допоміг мені в цьому Друг