Calibre - E-book management. Наведи лад у своїй е-Бібліотеці

Calibre - E-book management - це безкоштовне кроссплатформне додаток з відкритим вихідним кодом (Open Source!) розроблене спеціально для користувачів електронних книг, що володіє великою кількістю унікальних возможностей.На дворі 21 століття і з розвитком інформаційних технологій все більше людей, що люблять почитати цікаві розповіді, повісті чи бойовики, переходять на пристрої для читання електронних книг .

Як відомо,« Лінь - двигун прогресу ». І тут, думаю, дане вислів буде доречно. Кому хочеться брати з собою цілий мішок громіздких книг у відрядження або просто тривалу поїздку, коли можна взяти одне лише маленький пристрій покласти в кишеню або барсетку і мати на ньому до 30, 40, а то й 60 тисяч книг.

Багато людей вже усвідомили зручність цих електронних пристроїв і віддають перевагу саме їм. Тим більше що на сьогоднішній день існує вже безліч подібних пристроїв на будь-який смак і колір. Цінові діапазони тут починаються від $ 150 - $ 230, в той час як звичайна книга якого-небудь більш-менш відомого автора коштує доларів 10. Неозброєним оком видно, що пристрій окупається за 10 - 15 книг, а користуватися ним можна нескінченно довго.

Крім цього, нові технології дозволяють виробляти апарати для читання електронних книг на основі цифрової папери E-INK, яка за кольором і текстурі максимально наближена до звичайного паперового листа. І читання з неї абсолютно нешкідливий для очей, а у випадку з PocketBook 360 black , ще й зручно. Такі технології використовуються в більшості сучасних пристроїв.

Перераховувати гідності електронних читалок перед звичайними книгами можна нескінченно і все одно завжди знайдеться хтось, хто скаже, що є ще один плюс і назве його. Так що, давайте прямо до справи!

Якщо ви вже є власником такого диво-пристрої і читаєте тільки електронні книги, то дана стаття допоможе вам. Якщо ж ні, дочитати її до кінця буде все одно корисно, тому що рано чи пізно на електронні книги перейде все людство, як одного разу це сталося з мобільними телефонами та комп'ютерами!

Як я вже помітив, у пам'яті електронної читалки можна зберігати десятки тисяч різних книг. На жорсткому диску персонального комп'ютера можна зберігати ще більше. Тут навіть конкретизувати не буду, від таких цифр очі на лоб полізли. Це звичайно дуже здорово, але от невдача - як можна швидко і без особливих зусиль орієнтуватися в такій кількості книг?

«Попит народжує пропозицію». Існує якась програма, створена спеціально для цих цілей. Називається вона - Calibre - E-book management. Безкоштовно завантажити яку, можна на офіційному сайті - http :// calibre-ebook.com / .

Calibre - це, свого роду, бібліотека для зручного зберігання електронних книг, яка дозволяє своїм користувачам легко і успішно управляти всім її вмістом. Дана програма дозволяє впорядкувати всі книги, які зберігаються на електронному пристрої за спеціальними каталогами.

За допомогою програми Calibre можна створювати каталоги книг по будь-якому параметру: автор, рік видання, видавництво, рейтинг, розмір книги і т.д. Крім цього, можна здійснювати пошук книги по серіях, коментарям, тегам і описах. А також застосовувати різні фільтри і не тільки.

Програма Calibre дає можливість конвертувати електронні книги в різні формати, наприклад: HTML, RTF, TXT, PDF в LRF, EPUB, MOBI, LIT, PRC, CBR і т. д.

Загалом, програма дуже проста у використанні і зручна. З її допомогою ваша домашня бібліотека буде завжди утримуватися в чистоті і порядку, а доступ до будь-якій книзі буде отриманий в лічені миті.

Візьміть на замітку:
Freelast Radio - цікавий last fm аналог для соціальної мережі Вконтакте, а головне повністю безкоштовний. Огляд програми в блозі "БЛОГОмелочі, на просторах
інтернету".
Подбай про свою красу! Кращий spa готель у Ялті. Перлина Криму - готель «Ореанда».


Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 24/03/11 @ 01:33
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Блоги як основа для початківців
OXOnetwork - нова партнерка по фарм
Hello World, я повернувся
Пошук по світовому Інтернету в Яндексі
Інтернет бізнес в мережі інтернет