Проблема з плагіном Quick Cache

Перепробувавши купу плагінів кешування , зараз зупинився на плагіні Quick Cache, дає відмінний приріст до продуктивності блогу і знижує навантаження. Плагін легко встановлюється і налаштовується, там не так багато функцій і налаштувань як в плагіні Total Cache але їх в принципі вистачає для середньостатистичного блогу з відвідуваністю 2 - 3 тисячі осіб на добу.

При роботі з одним з клієнтів, виникла проблема з установкою цього плагіна. При активації плагін видавав помилку доступу до файлу wp-config.php папці wp-content та wp-content/cache . І рекомендував встановити права доступу на файли 755 або вище, тобто 777 що означає що будь-який користувач на сервері зможе зробити запис в цей файл або папку.

І що найцікавіше навіть при встановленні прав на файл wp-config.php в 777, помилка не зникала і плагін продовжував писати про те, що він не може зробити запис в файл.

Після довгих експерементів і недовгого спілкування з технічною підтримкою хостингу, з'ясувалося що дану проблему можна виправити, якщо в налаштуваннях сервера встановити режим PHP не як модуль Apache , а як Fast-CGI. Проблема ця виникла у клієнта який орендує виділений віртуальний сервер, можливо на звичайному хостингу такої проблеми і не буде.

Можливо ви колись зустрінетесь зі схожою проблемою, і вам допоможе цей пост. Також схожа проблема з режимом PHP виникає з плагіном Better WP Security.

А якщо самі не впораєтеся, то можливо вам знадобиться звернутися в компанію яка надає ит послуги , або як інший варіант звернутися до мене і ми разом розберемося з даною проблемою.

Опубліковано: 17/08/11 @ 12:50
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Як зробити презентацію, яку буде цікаво дивитися - відеоурок
Чи повинен програміст отримувати більше свого менеджера?
Рейтинг мов програмування (результати другого опитування)
Google + ... Так, інвайт теж будуть.
Історія про те, як хлопчик змінив світ