Безкоштовний експрес-аудит сайтів, інтернет-магазинів та блогів від компанії Авеб

Ви давно хотіли, щоб хто-небудь грамотно оцінив ваш сайт і дав рекомендації щодо поліпшення дизайну і юзабіліті? Читайте цю замітку, і не пропустіть шанс покращити ваш сайт вже сьогодні.

Ми вирішили посприяти утворенню якісних стандартів веб-публікації, і допомогти тим власникам сайтів, яким потрібен досвідчений погляд з боку.

Чим більше людей будуть знати про те, як потрібно правильно робити сайт - тим більш стабільною буде ситуація на ринку веб-дизайну, і замовники не будуть грати в російську рулетку, коли незалежно від суми їм все одно можуть зробити неякісний сайт.

Наша компанія готова безкоштовно провести експрес веб-аудит вашого сайту. Впровадивши необхідні зміни, ваш сайт зможе краще виконувати свої завдання - більше продавати, довше утримувати увагу відвідувачів, і т.д.

Вам необхідно тільки надіслати заявку на безкоштовний аудит на адресу dm@aweb.ua . При великій кількості заявок сайти-пацієнти будуть вибиратися методом жеребкування.

Плюс! Якщо навіть ваш сайт не потрапить в оглядаємо, ви зможете подивитися аудит сайтів і зробити для себе корисні висновки. Результати аудиту будуть викладатися в нашому блозі, тому підписуйтесь швидше!

Хто проводитиме аудит

Олег Гаврилюк

Один з кращих веб-аналітиків Україні, має сертифікати Google Analytics Qualified, Google Adwords Qualified та акредитацію Бігуна. Виступав з доповідями по веб-аналітиці на багатьох конференціях, з останніх - ShopList (Харків) і 8P (Одеса).

Леонід Коломійцев

Леонід органічно поєднує посаду менеджера зі спеціалізацією тестувальника, давно цікавиться UX-інтерфейсами і юзабіліті.

Ви ще сумніваєтеся, чи подавати заявку? Тоді невелика післямова.

У російськомовному інтернеті є багато різних сайтів - від персональних сторінок до магазинів. Одні зроблені добре, другі - не дуже. На жаль, друге частіше.

Веб-публікація відрізняється від звичної друкарні і поліграфії, а ці галузі розвивалися сотні років, при цьому в книгах і журналах не було динамічного контенту, а ринок пресі не змінювався так швидко, як інтернет.

«оффлайновому» стандарти найчастіше не годяться для створення сайтів. Верстка звичайної сторінки та веб-сторінки - це різні речі. А нові стандарти, строго для інтернету, ще не повністю сформовані.

Тому на ринку відбувається плутанина, коли один сайт може коштувати стільки-то, а другий - в десять разів дорожче, але при цьому він виконує своє завдання гірше першого.

Від дизайну сайту і його юзабіліті (зручність користування) залежить багато чого. Пересунувши на сторінці важливий блок вище або збільшивши розмір шрифту, можна дійсно добитися більшої віддачі від сайту - будь-то продажу, більша кількість переглядів або будь-яка інша мета.

Це дуже нагадує «оффлайн»: наприклад, в одному американському супермаркеті товари для літніх стали продаватися набагато краще, коли їх підняли на середні полки (на рівні особи), щоб старі люди не нахилялися.

Але, як говорилося вище, звичайний «офлайновий» дизайнер не годиться для інтернету; а нормальних веб-дизайнерів мало, і вони дуже дорого коштують. Якщо ви сумніваєтеся, це легко перевірити - запитайте першого ж веб-дизайнера, який попадеться вам під руку, чи знає він, що таке модульна сітка або золотий перетин, вже не кажучи про веб-аналітиці (Тобто, не просто отрисовка дизайну, а і подальше тестування ефективності дизайну і його корекція.)

Якщо знає, має портфоліо з реально працюючими сайтами, і не називає божевільні суми - дайте нам його контакти.

У веб-дизайн часто йдуть хлопці, які гарно малюють, і цим намагаються витягнути все інше. Але так, на жаль, не вийде. Можна зробити красивий автомобіль, але при цьому він ще повинен їхати! Тобто, гарний корпус потрібно акуратно «посадити» на правильно налаштовані механізми.

Якщо ви хочете оцінити прототип (ескіз сайту) або перевірити, чи відповідає ваш існуючий сайт потрібним завданням - Олег і Леонід дадуть вам професійну консультацію, а також, при потребі, підключать співробітника іншої спеціалізації.

Чекаємо вашу заявку на адресу dm@aweb.ua.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 18/08/11 @ 03:27
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Дайджест тижня, 19 серпня
Менеджери в Agile проектах
Дослідження: наскільки «соціалізовані» топові сайти у видачі Yandex і Google?
Помилка плагіна Popularity Contest на WordPress 3.2
Проблема з плагіном Quick Cache