Роздуми після конкурсу "просування неминуче"

Сьогодні День незалежності Україна з чим я усіх Вас і вітаю. Але так, як пост зовсім не про свято, а про моє погляді на конкурс "просування неминуче ", от про це і поговоримо.

Роздуми після конкурсу просування неминуче

Не все так просто вийшло в результаті, як спочатку передбачалося. Але от фраза про те, що "Всі учасники, які потраплять в ТОП 50 Google по даному запиту отримають $ 100 (wmz)" дуже заінтригувала і я упаяв третє своїх блогу для участі в даному конкурі. Власне хто ж не любить Халявка? Блоги щодо трастові, а тому пости спочатку дожно потрапити в топ, але що б хоч якось вплинути на турнірну табличку вирішив прикупити кілька постових на 2-а блога, а 3-й залишив у вільному плаванні.

Хочу зазначити, що всі 3-і блогу виступають як український регіон, а тому їх не так вже й легко проштовхувати в російський сегмент, але я все-таки спробував. Що з цього вийшло дивимося далі.

У мене вийшла приблизно наступна картинка:

блог1 в турнірній табличці показує "Not in top", хоча блог трастовий і вже не перший рік знаходиться в мережі. Ніяких дій по блогу не приймалося взагалі, тільки запостив конкурсна стаття.

блог artseo.net зайняв аж 261 судячи з таблиці, більш точно уточнювати особливо і немає бажання. На пост блогу прітаріл постових 5-10 штучок і в результаті отримав ось таке 200 + місце.

блог seokiev.com зайняв 337, шкода я сподівався на результати трохи кращі. Для експерименту просто купив 1-н постової на пост з самого блога Мауле. Власне постової розташований ось тут: http://maulnet.ru/archives/17319. Виходячи з того, що всі учасники ставили посилання на Мауле, то відповідно з цього ресурсу постової долен був пипец яким трастовим. Більше нічого не робив з даним блогом і в підсумку почесне 300 + місце.

Спеціально не захотів я використовувати WebEffector для просування, так як посилання потім відпадуть і це не зовсім цікаво, теж не проставляв сквознячкі за запитом на своїх ресурсах (хоча напевно багато таке робили), але вивчати хто і як просувався особливо не було бажання . У розпал конкурсу поїхав, на море до Криму, і не хотілося просто думати про роботу, єдине, що справи, так це виводив з бірж гроші і заливав туди, де вони були необхідні.

Можу сказати одне, що треба до такого роду конкурсів підходити більш підготовленим і реально їм займатися (хоча б посилання проставити на своїх ресурсах) і звичайно ж дивитися за ситуацією серед конкурентів. Так само вирішив, що якщо і буду брати участь ще в подібних конкурсах, то обов'язково візьму блог заточений під Росію. Вже доменчік зареєструва і написав туди 3-і пост і нехай собі індексується. Блог зареєстрував у зоні. Com і залив на хостинг в РФ. На цьому підготовка до подібних конкурсів поки завершена.

Не засмучуюсь зовсім і дуже задоволений своїми результатами. Було б прикро якби було топ 100 і трохи не дотягнув, а так цілком хороший результат виходячи з того що я практично нічого не робив заради перемоги. А тому отримав те на що і заслуговував. Не знаю чи писали переможці про те скільки витратили на конкурс, але якщо не писали то обов'язково напишуть, а тому буде цікаво прочитати. А мені цікаво як зміниться ситуація місяця через 2-а, коли знімуть всі свої протяги і покупні (орендовані) посилання з бірж і агрегаторів. Тоді картинка цікавіша буде для мене

На сьогодні все, спасибі, що прочитали до останнього рядка. Можливо, один з таких постів буде про те, як я відпочив на морі.

П.С. Влітку будівництво в самому розпалі. Не виключенням є і будівництво басейнів у Києві.

Грамотна розкрутка сайту в сша та англомовному сегменті від компанії SEOinUA

Опубліковано: 24/08/11 @ 10:55
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Що таке показник відмов (bounce rate)?
Сайт-шоу - приклади гарного веб-дизайну
Чи не єдиними посиланнями живий сеошник
Чим потрібно цікавитися при виборі CMS для SEO?
Безкоштовний експрес-аудит сайтів, інтернет-магазинів та блогів від компанії Авеб