Керівництво починаючому фрилансеру

Сьогодні у мене в гостях Андрій, автор блогу dragonblog.ru . Андрій поділиться порадами для початківців фрілансерів з подолання шляху до незалежності від оффлайна.

ФрілансДоброго дня, мене звати Андрій. Як і, мабуть, більшість вебмайстрів я маю свої проекти в інтернеті, які щомісячно приносять мені певний дохід. Якщо правильно організувати їхню роботу, то можна домогтися того, щоб ваші сайти постійно працювали всіляко підтримуючись іншими людьми, тобто наповнювалися контентом і розкручувалися, а ви тільки заробляли на них.

Нещодавно виявивши, що я витрачаю дуже багато часу даремно, просто переглядаючи, як йдуть справи на моїх сайтах, я став замислюватися про додатковий заробіток у Мережі. А найшвидшим у плані отримання грошей на свій гаманець, безсумнівно, є фріланс. Виконав замовлення - отримав гроші.

Так, ступивши на стежку фрілансера, я став опановувати основи цієї діяльності.

Замовлення для такого роду заробітку в мережі можна шукати різними способами, але, мабуть, найпопулярнішим з них є біржі фриланс. Так я прийшов до того, щоб почати заробляти на біржі free-lance.ru. Чому я вибрав саме її серед подібних бірж? Головним критерієм відбору була максимальна кількість роботодавців. А де їх більше, там більше шанс отримати замовлення, а, отже, і заробити.

Чи варто відразу після реєстрації купувати аккаунт Pro?

Таким питанням я перейнявся відразу після реєстрації в біржі фриланс. Єдина значуща для новачка річ в акаунті Pro - це можливість замість 3 заявок роботодавцям в день відправляти 8. Особливо на початковому етапі можливість надсилати більша кількість заявок обов'язково вплине на той факт, що вас помітять і дадуть вам роботу.

Коли я починав, то вирішив що якщо в перший день я витрачу всі 3 стандартні заявки і не отримаю завдання від роботодавця, то куплю на свої гроші аккаунт Pro. Проте мені пощастило і з другої заявки, я отримав замовлення на рерайт по 15 рублів за тисячу знаків. З цього замовлення я швидко заробив свої перші 150 рублів на біржі і позитивний відгук. Гроші звичайно пішли на покупку платного аккаунта, який як мені здається, варто купити в будь-якому випадку. Крім більшої кількості заявок він також робить вас "видніше" роботодавцям. Самі подумайте, кого роботодавець вибере, за інших рівних, працівника з написом Pro поруч з ім'ям або без неї. ?

Що треба пам'ятати новачкові на біржі фріланса?

Нижче я перерахую основні моменти, на які варто звернути увагу, починаючи працювати фрілансером на біржі.

1) Робота за відгук.

поміркувавши я вирішив, що мало який роботодавець довірить серйозну і високооплачувану роботу людині, у якого зовсім немає або мало відгуків. Так основним моїм напрямом роботи на біржі на початковому етапі була робота за відгук. Мається на увазі не те що я працював безкоштовно, а те що брався навіть за низькооплачувану роботу тільки для того щоб отримати позитивний відгук.

2) Вибір спеціалізації.

Для багатьох рекламодавців дуже важливо щоб їх замовлення виконував людина саме зі спеціалізацією відповідної їх завданням. Наприклад, якщо на біржі з'явиться замовлення на створення логотипу для сайту, то погодьтеся, що його швидше довірять людині зі спеціалізацією "Логотипи" чим фрилансеру зі спеціалізацією "Копірайтинг".

3) Створення портфоліо.

Відразу після покупки аккаунта Pro створіть собі своє портфоліо. Навіть якщо у вас спеціалізація пов'язана з текстом, все одно зробіть скріншоти ваших робіт і розмістіть їх у себе в портфоліо. Просто людина так влаштована, що графічну інформацію він сприймає краще, ніж текстову. Так і роботодавець просто дивлячись на картинки ваших робіт повірить у ваш професіоналізм.

4) Ввічливість.

При отриманні замовлення обов'язково будьте ввічливі замовником. Вони теж люди і хочуть працювати з тими, хто буде їх поважати. Не треба відповідати на проекти, просто відправляючи роботодавцю пусте повідомлення в темі (так, і такі теж зустрічалися). Привітайтеся з ним, залиште ваші умови роботи або напишіть, що готові співпрацювати з ним на його умовах, а також не забудьте написати ваші контакти (e-mail, ICQ, skype). Це значно збільшить шанс, що замовник відповість на ваше повідомлення і дасть замовлення саме вам.

5) Виберіть аватарку.

Так, дрібниць не буває, навіть по аватарке вже можна багато сказати про людину. Не намагайтеся розсмішити замовника, ставлячи себе на аву якусь смішну картинку. Це не та людина, яка дивлячись на неї скаже: "лол" або "ржака". Він подивиться і вирішить, що ви безвідповідальний виконавець і віддасть замовлення іншому. Ідеально буде поставити на аватарку своє обличчя або просто знайдіть фото ділових людей в інтернеті.

Підводячи підсумок, всю статтю можна звести до трьох основних моментів:

Дотримуючись ці три простих правил, ви зможете стати справжнім фрілансером і значно збільшити свій заробіток в інтернеті. Всім світ!

В принципі зовсім згоден, от тільки я чомусь фрілансером себе не можу назвати вже більше року. Мабуть карма така.

Терехов .

Постовий - Paul Mauriat

Відео сьогодні - неймовірні трюки на мопеді.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 16 коментарів | Мітки: інтернет , копірайтинг , лайфхак , фріланс

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 17/08/11 @ 05:30
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Рекламні кампанії сервісів для вебмайстрів в рунеті
Автоматизація внутрішньої перелінковки для SEO в CMS
Заробіток в інтернет, інвестиції в сайти і як залучити інвестора
Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку
СісьАдмінскіе будні - глава 1