Рекламні кампанії сервісів для вебмайстрів в рунеті

Саме кампанії. Хто до сих пір думає, що в контексті »рекламна кампанія» до цих пір пишеться через «О», нехай вчить мат частина, як кажуть старожили самі знаєте де. Буквально сьогодні по дорозі в офіс дослухав останню Рунетологію з Сергієм Співаком . І прозвучала одна думка, до якої я прийшов досить давно. Якщо раптом виникає ступор, вся текучка виконана, дизайнери продовжують факапіть, програмісти виїдають мозок сніданками, верстальник сидить незавантаженим, у виконавців проекту пропав інтернет через відключення світла ... А ти сидиш і тупиш, тому що робота стоїть. А думка така: якщо раптом виникає ступор - придумайте собі нове заняття і пориньте в нього з палаючими очима.

«Палаючі очі» я проходив не раз і в приниципе чітко уявляю собі це відчуття. Наприклад вони точно будуть завтра з ранку в Москві, коли я буду проходити співбесіду в посольстві США. Горіли в мене очі, коли я летів 12 липня в Одесу, бо люблю літати і тому що летів в Одесу-маму, можна сказати що місто-легенду. Горіли в мене очі, коли рівно опівночі мені прийшло що домен terehoff.ru успішно зареєстрований

До мене періодично стукають представники вебмастерскіх сервісів і партнерських програм з мета купити рекламу в тому чи іншому вигляді. Коли новий сервіс виходить на ринок, є така традиція масово скуповувати рекламні пости в блогах. І як правило якщо в мене рекламу купують, я бонусом підбираю список тематичних блогів, де рекламу є сенс так само купити. Останнім часом це повторюється досить часто.

Крім того, виходячи з практики реклами тих чи інших сервісів накопичилося достатньо досвіду, яким вже можна поділитися. До приклади, я з досить точно можу сказати, який ефект дасть саме даний пост (дивлячись на його чернетку) даного сервісу на даному блозі. І можу чітко по пунктах написати зауваження до тексту публікації, щоб при цих же умовах (блог-майданчик + рекламований сервіс) ефект збільшився.

Я бачив багато рекламних постів на інших блогах, цікавився у рекламодавців ефектом і десь в задньому півкулі мозку всі ці дані зберігав і потім аналізував. Це стосовно платних постів. Є ще банерна реклама в блогах і на форумах. Тут теж була не одна собака з'їдена. Ще не згадав Небанерні рекламу на форумах. Тут теж з корейцями можна в догонялки позмагатися.

Поспілкувалися з колегами (блоггери/форуми і тд), уклали договори на співпрацю і вирішили зробити пропозицію для власників сервісів для вебмайстрів іпартнерскіх програм. Якщо вам потрібно грамотне проведення рекламної кампанії свого сервісу - то вам до нас. Спеціально під ваш сервіс ми розробимо стратегію просування, визначимо ЦА (цільову аудиторію), знайдемо майданчики, де ця аудиторія мешкає і грамотно надамо грамотні анонси вашого сервісу/партнерської програми з залізними аргументами. Одним словом - ми зацікавимо вашу ЦА (цільову аудиторію) в вашим сервісом.

Ми не будемо говорити що ми самі досвідчені в цій справі, що у нас глибокої портфоліо, не менш глибокий, так само ми не будемо вам гарантувати що у вас зареєструється стільки-то користувачів. Ми гарантуємо тільки одне - ми якісно, ??грамотно і в термін виконаємо свою роботу виходячи з ваших побажань, особливостей вашого сервісу і поточної ситуації на ринку (як це не дивно) і постараємося використовувати весь накопичений досвід, щоб отриманий ефект відповідав бажаного. Саме якість нашої роботи ми можемо гарантувати.

Одним з додатків до ефективної рекламної кампанії є організація та проведення конкурсів. Ми це з успіхом виконали не раз і не два на форумі webmasters.ru (лінк 1 , лінк 2 , лінк 3 , ...). Може зробити і для вас. Головний профіт організації конкурсу з вашою участю - це можливість «показати» вас широкої аудиторії і цієї ж аудиторії дати можливість спробувати вас. Це дуже цінний результат.

Якщо вам потрібно організувати і провести рекламну кампанію вебмастерского продукту - сміливо стукаємо по контактам . Якщо вам потрібно рекламувати невебмастерскій продукт - так само сміливо можете зв'язуватися. Принаймні порадимо куди звернутися, якщо самі не зможемо провести належним чином з тих чи інших причин.

Терехов .

Постовий - порівняння систем мониториг

Відео сьогодні про рекламні кампанії.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 5 комментариев | Мітки: 2011 , вебмайстра , кампанії , маркетинг , реклама , сервіси

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 18/08/11 @ 08:25
Розділ Блоги Сервіси

Рекомендуємо:

Автоматизація внутрішньої перелінковки для SEO в CMS
Заробіток в інтернет, інвестиції в сайти і як залучити інвестора
Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку
СісьАдмінскіе будні - глава 1
IT Jam Одеса 2011