Автоматизація внутрішньої перелінковки для SEO в CMS

Хто не вірить що в цьому пості буде написано щось нове - гоу-гоу. Хто вірить (вірю навіть я), продовжуємо читати далі. Буквально в п'ятницю спілкувалися особисто з Леонідом Гроховський з топексперт.рф і по телефону і милу c Сашею Люстіком . В результаті народилося наступне. Можливо я трохи забігаю вперед, але в принципі тема саме під CMS вже спала і залишилося тільки її реалізувати на благо оптимізаторів.

Для збільшення пошукового трафіку можна і потрібно використовувати внутрішні фактори , які при грамотному підході дають відмінний результат. Складність у тому, що робота над цими факторами досить рутинна і забирає багато часу. Ну а так як ми живемо в 21 столітті, то потрібно думати про автоматизацію. А автоматизувати всю цю справу і при цьому не наламати можна приблизно так (за ідеологічну основу була взята про внутрішні фактори).

Трохи абстрагуємося. У вас сайт на одній з популярних або не дуже популярних CMS. Можливо навіть на самописні движку. Не суть. Головне що CMS в тому чи іншому вигляді присутня. Припустимо за запитом «внутрішня оптимізація » ваш сайт знаходиться в заднице на 35 позиції. І ви вирішили тільки за допомогою внутрішніх поліпшити це результат. Як це зробити - ви вже знаєте, якщо читали цю статтю за посиланням «використовувати внутрішні чинники».

А якщо у вас на сайті 10к сторінок? І запитів не 1, а 500. Ви уявляєте, скільки вам доведеться наймитувати, щоб внутрішні чинники почали свою роботу? Ось тут і потрібно автоматизація.

Є плагіни/хакі ака Internal Link Building . Суть його в тому, що ви обираєте ключові слова чи фрази, які автоматом стають текстом посилання на потрібну сторінку. Рішення непогане, але має свої мінуси. Зокрема посилання з'являються звідусіль звідки тільки можна, в тому числі і не з зовсім релевантних сторінок. Це раз. Два, дуже часто зустрічаються такі от речі: http://www.terehoff.com/megaurl.html«>mega ; url . Ті відрізаються закінчення. Я з такими речами стикався особисто і не впевнений, що пошукачі до них ставляться позитивно.

Як треба зробити автоматизацію? Алгоритм вам в принципі відомий.

  1. У SEOшний модуль CMS забиваються список із запитів, визначається кількість релевантних сторінок (по yandex або по google), з яких ставити посилання, а так само інші параметри, зокрема обробка умов про те, якщо точного входження ключа на сторінці немає або воно в іншому відмінку або числі/роді.
  2. Натискається кнопка «Пуск» і модуль починає роботу.
  3. Виводиться у вигляді таблиці результат роботи модуля, де видно, для якої цільової сторінки на яких земців-донорах були знайдені місця «простановки посилань», якщо не були, то в яких місцях вкласти, видно титли донорів та інші необхідні дані.
  4. Якщо для поточного донора все пройшло шоколадно, то його аппрувім. Якщо не зовсім шоколадно, допіліваем ручками і аппрувім. Якщо щось десь якось зробити неможливо, то вирішуємо питання індивідуально і аппрувім або відмовляємося.

Дуже сподіваюся, ви зрозуміли суть ідеї. Якщо хтось бажає реалізувати це для wordpress - низький вам уклін і хвала. З мене пост на цьому блозі. З реалізацією правда будуть невеликі техіческіе складності в плані парсинга яндекса і гугла з можливим баном ip-адреси, але ці складності розв'язувані.

Терехов .

Постовий - акіта іну

Відео сьогодні про літаючих акул - хочу собі таку.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 13 комментариев | Мітки: CMS , SEO , внутрішні посилання , внутрішня оптимізація , трафік

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 22/08/11 @ 06:58
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Заробіток в інтернет, інвестиції в сайти і як залучити інвестора
Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку
СісьАдмінскіе будні - глава 1
IT Jam Одеса 2011
Конференція по пошуковому просуванню і інтернет-маркетингу Optimization 2011, Харків