Обновление до WordPress 3.2

Здійснилося, вийшла фінальна версія WordPress 3.2 . З новою версією додалося безліч нових функцій, адмінка на мій погляд стала набагато кращим, і взагалі з блогом стало приємніше працювати.

Про всяк випадок опишу процедуру оновлення до WordPress 3.2 тому як при оновленні, можуть траплятися різні сюрпризи, приємні і не дуже.

І так, щоб оновити ваш блог, необхідно:

  1. Звичайно ж зробити резервну копію, і бази даних і файлів. Каталог/wp-content/uploads/можна пропустити, якщо ви впевнені що випадково його не видалите під час оновлення.
  2. Встановіть плагін , який перевірить, можливо Чи на вашому хостингу встановити WordPress 3.2. Якщо плагін висвітить червону рамочку з попередженням в панелі адміністрування, значить на вашому хостингу варто застаріла версія PHP або MySQL зверніться в технічну підтримку хостингу, з проханням оновити її. Якщо все ОК, плагін намалює зелену рамочку з повідомленням що все добре і можна оновлюючи.
  3. По можливості обновіть ВСЕ встановлені плагіни, тому що після оновлення може так трапиться що стара версія плагіна буде несумісна з новою версією WordPress в результаті чого блог буде працювати не правильно, або взагалі працювати не буде.
  4. Власне тепер можна оновлюватися. Є два варіанти, або скористатися інструментом автоматичного оновлення WordPress, для цього треба зайти в панель управління - «Консоль» - «Оновлення» - «Оновити». У процесі автоматичного оновлення у вас можливо запитають ім'я сервера, логін і пароль для FTP доступу, ці дані повинні бути у вас в листі від хостера. Якщо під час автоматичного поновлення сталася помилка, не варто панікувати, спробуйте оновити блог вручну.
  5. Для ручного оновлення скачайте свіжу версію WordPress , розархівуйте її, і завантажте на сервер через FTP підключення, з перезаписом існуючих файлів. Після чого відвідайте панель адміністрування, якщо все гаразд, вам запропонують оновити Базу даних блогу і ви отримаєте доступ до вашого оновленого блогу.
У процесі оновлення можуть виникнути наступні проблеми: На цьому я не закінчую цей пост, сьогодні оновив купу блогів і описав основні проблеми та способи їх вирішення, якщо буде щось новеньке допишу в цей же пост. Якщо у вас зовсім все погано звертайтеся , будемо вирішувати проблеми разом. p.s. І до речі писати в повноекранному режимі, який з'явився в WordPress 3.2 доставляє надзвичайне задоволення. Спонсор сьогоднішнього посту, вельми корисний сервіс - якщо вам потрібно обміняти електронну валюту , цей сервіс вам точно знадобиться.

Опубліковано: 05/07/11 @ 05:32
Розділ wordpress Блоги

Рекомендуємо:

Таблетка аспірину
Chrome Hackathon & Contest (Kyiv) - Частина II
Куплю посилання з відвідуваних сторінок (для експерименту)
Google + Twitter - Facebook
Веб дизайн для ROI: Проектування прибуткових веб-сайтів