Вся правда про SMM в школі Нетологія

НетологіяДо речі, теж приклад SMM (нижче зрозумієте який) - мене запросили на базовий курс з SMM в школу Нетологія і потім попросили написати відгук. Скажу відразу, для мене це було дуже корисним і дозволило структурувати всі наявні знання і послухати практиків.

Коротко пробіжуся за ключовими поняттями, які чесно кажучи відкрилися для мене абсолютно з іншого боку. Найголовніше що я виніс, SMM - це не тільки група вконтакте і сторінка на facebook, куди спамом можна залучати аудиторію. Аж ніяк. Є ще багато інших нюансів, а вже як проходить підготовка SMM стратегії - це дуже і дуже копітка праця. Саме тому цінник на послуги SMM в Москві починається від 150к рублів на місяць, а контракт укладається мінімум на рік.

Крім понять «Соціальні медіа» та «Soсal Media Marketing» є ще й таке - «Social Media Communications» (використання соціальних медіа для управління взаєминами з клієнтами і інших задач). До соціальних медіа відносять не тільки соціальні мережі, а так ж форуми, блоги та мікроблоги, тематичні співтовариства, професійні мережі, фото і відео хостинги, геосоціальних мережі, вже втрачають свою актуальність соціальні закладки ...

Так до слова - дуже наочно про інтернет маркетинг показано у вигляді дерева (повинна бути клікабельно).

internet-marketing-tree.jpg

Ключовими особливостями соціальних медіа є те, що відбувається діалог з аудиторією, відбувається точковий вплив, користувачі залучаються, а не залучаються.

Тільки соціальні медіа дають нам можливість абсолютно чітко зорієнтувати аудиторію. Ні контекст, ні PPC таких можливостей не дають.

Можна виділити наступні інструменти просування в соціальних медіа (до семінару я не знав про таку класифікацію):

Етапів роботи з соціальними медіа багато. Кожен з етапів розбивається на підетапи. Не вважаю за потрібне їх тут наводити, тому що це авторська напрацювання читача семінару. Скажу лише, що сюди входять і визначення цілей компанії, і дослідження конкурентів, і конкретизація цілей комунікації (читай спілкування), визначення та вимірювання KPI (деяких показників, які в підсумку важливі для оцінки ефективності кампанії).

Як не дивно, коли приходять замовники, найбільше вони хочуть просто збільшити продажі за рахунок реклами в соц медіа за рахунок створення групи вконтакте або в твіттері. Це не мета, це бажання слідувати тренду. По-справжньому в SMM працюють зовсім не так )).

Ще є таке поняття, як моніторинг інформаційного поля, для чого використовуються спеціальні інструменти (можна погуглити). Ашмановци наприклад навіть свій інструмент написали.

KPI - це набір метрик, за якими оцінюється ефективність рекламної кампанії або всіх робіт в напраленіі SMM. При розробці KPI використовується 4 послідовних щага, в кожному з яких можуть бути свої показники. Цими етапами є: KPI уваги, KPI залучення, KPI впливу і KPI дій. Можливо буде складно для розуміння, саме з залучення уваги, далі залучення, потім впливу і в результаті дій користувачів оцінюється ефективність SMM.

Ще нюанс, якщо вам пропонують контракт по SMM на 5 років, то швидше за все вас намагаються віджати. Вже дуже швидко все змінюється і що буде з контактом через 5 років дуже складно говорити.

У цілому і загалом - організація була на п'ятірку. Нас було всього 12 слухачів, спочатку ми перезнайомилися, спілкувалися на каву брейках і за обідом, в кінці помінялися візитками і в принципі то контакти у нас залишилися. Дякуємо школі Нетологія та авторові семінару Наталії Притковой , чарівною і грамотної дівчині-практику, яка протягом цілого дня розповідала нам про базові поняття SMM.

Якщо говорити про плюси і мінуси семінару і конференцій як форматів, то конференція - це послухати ТОПів, семінар - це вчитися самому. Про користь конференцій я писав, через пару семінарів розповім про користь семінарів, як накопичена дастаточно інформації.

Терехов .

Відео сьогодні про кремлівських піарників. Рекомендую до перегляду.

Постовий - техніка NEFF - відмінна якість за прийнятні гроші.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: 2011 , netology , SMM , Блоги , мікроблоги , Москва , семінар , соціальні мережі , форуми

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 30/08/11 @ 06:26
Розділ Безпека Блоги

Рекомендуємо:

Мінуси роботи далекобійником в Америці
Конференция по поисковому продвижению и интернет-маркетингу Optimization 2011, Харьков
Веб дизайн для ROI: Проектирование прибыльных веб-сайтов
Новий російський стартап-інкубатор Farminers
Как увеличить количество просмотров страниц