12 типів постів для ефективного збільшення відвідуваності

Дорогі друзі, сьогодні я поділюся своїми думками з приводу того, які типи постів найбільш ефективні для залучення відвідувачів. Я вивчив і систематизував ті пости на shakin.ru, які дали хороший ефект у збільшенні відвідуваності і отримання зовнішніх посилань. Крім цього, я проаналізував найбільш популярні пости на інших блогах.

12 типів постів для ефективного збільшення відвідуваності

Почну з загальних правил, які я для себе виробив.

Думаю, дуже важливу роль для залучення відвідувачів для всіх типів постів грає їх заголовок. Він повинен бути інтригуючим. Перше, що бачать Ваші друзі та фоловерів в соціальних мережах - це саме заголовок посту. І саме від заголовка в чому залежить, перейдуть вони на ваш сайт чи ні. Перед публікацією поста я обов'язково придумую кілька варіантів його назви, і вибираю той, який, на мою думку, є найцікавішим і інтригуючим.

Також дуже хороший ефект в плані залучення відвідувачів дають заголовки, що містять цифри. «7 порад, як зробити ...», «12 ефективних способів ...», «Як отримати 1000 відвідувачів ...» - думаю, Ви самі можете придумати безліч подібних заголовків.

Ще одне правило, яке я для себе виробив - не потрібно робити кожен заголовок інтригуючим або щоб він обов'язково містив цифри. Далеко не для кожного матеріалу це потрібно робити. Є пости, для яких немає сенсу використовувати інтригуючу назву або цифри в заголовку.

Та й потрапивши на блог, в якому всі назви постів будуть інтригуючими і містити цифри, я, чесно сказати, сильно засумнівався в тому, що цей ресурс дійсно цікавий. У більшості випадків на ньому будуть пости, написані «без душі», і буде відразу відчуватися, що на написання кожної статті автор витратив не більше 10-20 хвилин.

І ще одне правило, без якого не вийде написати цікавий пост, який буде залучати відвідувачів. Цей час. Багато часу. В середньому на написання кожної статті на shakin.ru я витрачаю 4-8 годин.

Стаття не обов'язково повинна бути великою за обсягом. Цей час потрібно витратити не тільки на написання якомога більшого обсягу тексту, немає. Потрібно витратити її на те, як написати якомога більше цікавий і корисний пост, як зробити інтригуючий заголовок, яку ілюстрацію і відеодесерт наприкінці підібрати, на фінальне редагування та додавання гумору і жартів в текст статті.

1. Детальні інструкції, уроки і мануали

Це, мабуть, найефективніший тип постів для залучення відвідувачів і зовнішніх посилань. В інтернеті маса напрямків, в яких не всі користувачі можуть відразу розібратися, та й не у всіх є час і бажання самостійно освоювати будь-які моменти.

Саме тому докладні уроки, інструкції та всілякі мануали завжди будуть одним з найбільш затребуваних типів постів.

Опубліковано: 02/09/11 @ 07:36
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

12 типів постів для ефективного збільшення відвідуваності
Бета-релізи - перший крок до краху веб-проекту
Про законопроекти для IT-галузі Україна
Garage48 Tartu: Хакатон для стартапів
Як розробляють Facebook