Фріланс. Темна сторона вільного життя

Практично всі статті про фриланс починаються зі слів про «вільних художників», тяготи офісного життя і принади роботі вдома в будь-який зручний час. Але чи так вже й хороший фріланс? Які перешкоди чекають фрілансера на початку його шляху?

Для того щоб розвіяти міф про простоту роботи фрілансера дам короткий перелік того, якими якостями він повинен володіти:
1. Бути фахівцем у своїй галузі. Неспеціаліст має всі шанси не виконати замовлення в строк, за що йому не тільки грошей не заплатять, та ще й пляма на репутацію поставлять, яку просто так не зітреш.
2. Вміти пересилити себе і сісти за роботу навіть тоді, коли працювати зовсім не хочеться. В офісі Вас підганяє начальство, а тут Ви самі собі хазяїн. Якщо Ви не можете правильно розпоряджатися своїм часом, то у Вас ніколи нічого не вийде.
3. Вміти спілкуватися із замовником.
4. Бути готовим боротися за замовлення. Ці два пункти краще розглянути разом. У світі окрім Вас достатньо і інших фахівців, готових запропонувати свої послуги, тому доведеться постійно доводити роботодавцю, що замовлення він повинен віддати саме Вам, а не комусь іншому.
5. Вести особливий спосіб життя. Фріланс - це особлива філософія і певний спосіб мислення, своєрідне прагнення до свободи і незалежності. Якщо Ви відповідаєте всім цим вимогам, то ласкаво просимо в світ вільних працівників.

Агентство Buy in bg - нерухомість у Болгарії за невисокими цінами. Перший крок на стезю фрілансера.
Ну ось ми вирішили покинути задушливий офіс і почати самостійну роботу. Як діяти на початку? Найкраще перший час поєднувати роботу в офісі з фрілансом, а потім визначити, що Вам найбільше підходить. Інакше, кинувши звичайну роботу і не знайшовши в себе у фрілансе, Ви ризикуєте залишитися зовсім без джерел заробітку. А без них жити дуже важко ...

Пошук роботиПерші труднощі і методи їх вирішення.
На перших порах не потрібно прагне до великих заробітків: починаючому фрілансеру дуже важко знайти замовлення навіть на спеціальних біржах . Майже всі замовники намагаються працювати з перевіреними людьми, які вже заробили собі достатній авторитет. А що ж робити нам? Братися за невеликі замовлення. Шансів, що таке замовлення віддадуть саме Вам набагато більше, ніж у попередньому випадку, оскільки бюджет у них не найбільший, як раз, щоб оплатити послуги початківця фахівця. Тобто, наші. З часом у Вас з'являться постійні замовники, які будуть періодично самі підкидати роботу. Не соромтеся після виконання замовлення запитати, чи немає у нього ще завдань. Якщо завдань немає, нічого страшного, а якщо є - значить, нам не потрібно втрачати час на пошуки нового замовника. А час, як відомо гроші.

Зробити перший крок на шляху розвитку свого бізнес проекту, дуже просто. Потрібно тільки замовити сайт візитку . Боротьба за гарні замовлення.
Дуже часто зустрічаються люди, готові братися за будь-який проект буквально за копійки. І адже, швидше за все саме вони його і отримають. Нам залишається тільки одне - залучити замовника якимось іншим способом. Найголовніше тут - це виділиться з сірої маси інших претендентів. Способів виділиться багато - можна залишити довгий і розумний коментар, щось на зразок твору на тему «Чому замовлення має дістатися саме мені», написати в ICQ або на E-mail і спробувати переконати замовника так «особисто». Але ні в якому разі не можна самому опускати ціну ще нижче. Ви ж не хочете працювати безкоштовно?

Проблема організації.
Як і писалося вище, ніхто змушувати нас працювати не буде, тому доведеться навчитися це робити самим. Звичайно, перші місяці фінанси на горизонті стимулюють бажання працювати, але потім справи будуть все гірше і гірше. Важливо навчитися стежити за своїм розпорядком і уміти змусити себе працювати.

Замість висновку.
Так що ж вибрати? Спокій офісної роботи, або напружений ритм життя фрілансера? Трудиться під керівництвом начальства або бути господарем самого себе? Вирішувати Вам.

Відео: Блог ВсемогутнійХочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 28/03/11 @ 09:45
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

SEO Toolbar для браузера Chrome від SEOmoz
Міфи про description (keywords) і html-коментарі
У GOODAR.com працює Нодар! :)
Як заощадити на ноутбуці 25%
Знімаємо вершки з підписок на кіно