Партнерка по доставці товарів з eBay з США

Є такий сервіс ebay.com про який ви звичайно ж чули. Купити там товар можна двома способами. Перший спосіб - за фіксовану ціну. Другий спосіб - на аукціонах. Коли продавець виставляє товар саме на аукціон за досить низькою ціною і оголошує крок аукціону. Причому аукціон обмежується за часом. Перемагає і відповідно купує товар той, хто до кінця часу аукціону запропонує найбільшу ціну, яка може як обмежуватися зверху бліц, так може бути і необмеженою. Бліц - це та ціна, за якою автор лота згоден продати вам товар без участі аукціону. Взагалі американці просто фанатіють від того, що можуть продавати речі на аукціонах, причому часто це дуже і дуже непогані речі за дуже цікавим цінами (Про це розповідав Михайло Шакін тут ).

Все це звичайно добре і красиво, але у нас, у росіян, з цим усім добром є певний ряд складнощів. По-перше сам ebay сервіс буржуйський з усіма звідси витікаючими проблемами і питаннями від російських людей. По-друге - валюта. Там приймають тільки PayPal, який за чутками вже повинен повноцінно працювати в Росії на прийом грошей. але так і не працює. У нас же більше знамениті яндекс гроші і вебмані. І якщо з першими все більш менш зрозуміло і підконтрольне самі знаєте кому, то з вебманями поки що простіше. Третя проблема - це доставка. Багато продавців відмовляються відправляти товари в Росію чи відправляють тільки в межах США. І хоча я знаю чимало випадків, коли замовлення безпосередньо з ebay доставлялися без всяких проблем «звідти», момент «недовіри» все ж таки присутня у великій аудиторії.

По всіх перерахованих вище причин логічно поява сервісів-посередників між «ними» (ebay) і між нами (росіянами). Одним з таких сервісів є ebayworld.ru , нещодавно запустив партнерку для вебмайстрів . Суть партнерки - монетизувати «купівельний» трафік, орієнтований на покупку товарів з ebay та інших зарубіжних інтернет-магазинів.

Ще одним незрівнянним плюсом сервісу є наступний функціонал. Припустимо ви хочете купити 4й iPhone на аукціоні (sim free там можна взяти за). Ви заходите на ebayworld.ru, вносите гроші на баланс будь-яким зручним для вас способом (webmoney, yandex гроші, VISA, MasterCard та інші), знаходите цей iPhone на акуціоне, робите «замовлення» сервісу ebayworld із зазначенням максимальної ціни, яку готові заплатити і йдіть курити бамбук. Рівно за 5 секунд до закінчення аукціону робот перевірить стан торгів і якщо ваша ставка з пріємлімой ціною не була останньою, то він її зробить і товар в принципі вже ваш. Залишиться лише дочекатися доставки, яку беруть на себе предствітелі сервісу за невелику плату. Спочатку товар потрапляє на склад ebayworld у США, а вже потім відправляється в нашу Рашу.

Партнерка для вебмайстрів дозволяє вебмайстрам додатково монетизувати власні сайти з купівельним трафіком - аудиторією, потенційно зацікавленої в покупці товарів з США, які за фактом при тій же якості в кілька разів дешевше ніж у Росії. Партнерка працює досить просто і прозоро.

  1. Вебмастер призводить покупця, який бажає здійснювати покупки за кордоном.
  2. Покупець здійснює замовлення через наш сайт.
  3. Вебмастер заробляє з кожного замовлення покупця протягом 1 року!

Заробіток можливий двома способами. Якщо ви приводите покупця і він здійснює покупку, то ви отримуєте 25-30 відсотків від прибутку сервісу з кожної покупки. Якщо ви приводите іншого вебмастера в систему за своєю реф посиланням , то ви будете отримувати 10 відсотків від заробітку залученого вами вебмастера. Хочу звернути вашу увагу, що посилання для залучення покупців і для залучення вебмайстрів відрізняються, що логічно.

Для залучення покупців є промоматеріали - різного формату банери, наприклад ось такий

При всьому при тому ніхто не забороняє вам намалювати свої банери і «запхати» в них власні реферальні посилання і тим самим збільшити конвертацію і клікабельність. Подробиці за партнерке в партнерському розділі .

Логічно було припустити, що подальшим розвитком партнерки можна було б налагодити роботу з точковими товарними одиницями, ті вішати на сайти вебмайстрів коди товарів з актуальною ціною з урахуванням доставки в Росію. Припустимо на сайти з iPhone аудиторією можна вішати такі автоматом згенеровані банери з поточними цінами на ebay + доставка: «купити iPhone SIM Free за ...». Я думаю представникам сервісу можна про це подумати. У будь-якому випадку велкам вебмайстрам та велкам покупцям .

Терехов .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 2 комментариев | Мітки: ebay , ebayworld , партнерка , покупка , Росія , США

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 22/09/11 @ 05:54
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Авторежим в PR Sape
«Кавовий» маркетинг
Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 2
38 простих способів привернути трафік і заявити про себе + ідея конкурсу
Андрій Мухачев: "З сумом думаю про той час, коли доведеться бути великим керівником"