Авторежим в PR Sape

У зв'язку з 6-річчям Inferno Solutions дарує подарунки! Адміністровані VPS в Німеччині від 5 $ на місяць. ISP manager + 1 місяць оренди БЕЗКОШТОВНО при переході від одного хостера! Кількість подарунків обмежена.
Наскільки пам'ятається , авторежим в PR Sape був проанонсований в кінці серпня. І нещодавно до нього нарешті дійшли руки. По суті справи, це аналог авторежиму звичайної Sape, але з прицілом на всіма нами улюблені «вічні» посилання. Працює все просто до неподобства і в той же час дуже зручно.

Переходимо в авторежими в інтерфейсі PR Sape. Для початку треба свій фільтр створити.

Кількома по ссилочку «створити авторежим» і забиваємо параметри.

Після цього треба натиснути кнопку «Створити і запустити». І для обраної рекламної кампанії прив'язати цей фільтр і відправити його працювати.

Дивимося на« Активність »і бачимо, що це працює. Вам залишається лише чекати пропозицій, які підбере вам система, аппрувіть їх або відхиляти.

авторежими в PR Sape - це автоматизація пошуку майданчиків для вічних посилань, що закуповуються в першу чергу для просування. Автоматизація увазі під собою економію часу, який дуже і дуже дорого.

Ще одна корисна фіча - це можливість оптимізатору купувати посилання в розстрочку на 90 або 180 днів (детальніше про розстрочку тут ).

Враховуючи те, що Rotapost інтегрований з Sape , а значить велику кількість якісних блогів тепер доступно в PR Sape, автомат дозволить знаходити якісні майданчики і закуповуватися з них посиланнями. А це в підсумку буде пошуковий і посилальний профіт.

Терехов .

Постовий - тренажери для дому

Відео сьогодні про те, як хитаються хмарочоси.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: PR , Sape , Блоги , зовнішні посилання

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 23/09/11 @ 06:39
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

«Кавовий» маркетинг
Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 2
38 простих способів привернути трафік і заявити про себе + ідея конкурсу
Андрій Мухачев: "З сумом думаю про той час, коли доведеться бути великим керівником"
Як зараз web-сервіси рекламувати?