Інтерв'ю - Сергій Количев, автор блога max1net.com

Сьогодні в гостях у shakin.ru - Сергій Количев, автор корисного блогу про розкручування і заробітку в інтернеті . Дякую Сергія за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання.

Отже, зустрічайте - Сергій Количев!

Привіт, Сергію! Розкажи, будь ласка, про себе. Де живеш, скільки тобі років, ніж захоплюєшся у вільний час?

Привіт, Михайло. Перш за все, дякую за пропозицію дати інтерв'ю. Тебе читає велика частина рунета, якщо не сказати, що все, тому буде цікаво засвітитися перед твоєю аудиторією. Напевно, частина з неї є моїми читачами. Так що вдвічі круто. Ну, поїхали, чи що.

Звідки я? Родом з Белараші. Але рідні пенати покинув вже досить давно, хоча і часто відвідую рідне місто. Зараз вже багато років живу в Росії. Так вийшло, що під час навчання в університеті зустрів свою майбутню дружину, і після одруження залишився тут жити, хоча раніше ніяк це не планував.

Що стосується віку, то сьогодні я вже майже дідок - 27 років. Є діти, дім, машина, дерево, кіт, і, звичайно ж, інтернет. Йесссс!

У вільний час захоплююся спортом. Займаюся їм з малих років. Мене ще, напевно, в 1-му або 2-му класі привів на плавання мій старший брат. А потім відвідував різні секції. У результаті вирішив зайнятися виключно чоловічим видом спорту - рукопашним боєм. Просто для себе. Без установки відбутися у професійному спорті.

Зараз перебуваю в любительському клубі з тайського боксу. Все це у нас на дворовому рівні. Більшість з нас вже сімейні, і таке заняття розглядається просто як хобі. Я не виняток. Регулярності в моїх тренуваннях немає. Просто намагаємося збиратися разом хоча б кілька разів на місяць, щоб підтримувати себе у формі. Ну, і іноді їздимо на змагання, де учасники - такі ж фантики спорту, як і ми.

І при цьому я не є таким собі обезбашенних бійцем. Ні, я проста людина. Але я знаю, що в разі чого я зможу постояти за себе і своїх близьких. І для мене це головне. Спорт - це дух, це характер!

Опубліковано: 04/10/11 @ 08:27
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Як повідомити Google про нові зовнішні посилання на ваш сайт
26-й - піврічний випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Java архітектором, екстремальним тренером і початківцям батьком Олексієм Солнцевим
Невелике summary по конференції Brand Promo
Майстер-клас Федора Овчинникова («І ботаніки роблять бізнес»)
Експеримент: 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 3. Вересень приніс 1199 $.