Мануал по закупівлі посилань у sape

Здавалося б, що тут складного? Сів і почав працювати. Проставив посилання і вперед. А ви всі знаєте, що в Sape є «релевантний підбір»? Це я до того, що ті хто в ній працюють - напевно в курсі. А ті хто просто чув - швидше за все навіть і не знають, що є функціонал по підбору майданчиків для закупівлі посилань, які вже є в топі по продвигаемому запитом. А це хоч і не великий, але все ж бонус при інших рівних умовах.

З іншого боку - є таке поняття інфопродукти. Про них Леха Скорняков кльово написав . У мене як таких інфопродуктов не було до недавнього часу. Ось і вирішив зробити. І одночасно почати нормальну роботу над terehoff.ru - наповнювати і просувати в сенсі.

У чому прикол? Зробив сторінку http://terehoff.ru/sape-optimizator.html - робота з біржею Sape в Як оптимізатора. І розповів як буду просувати цю сторінку в пошуковиках за допомогою самої ж sape. Ну і реф ссилочек звичайно ж поставити.

На момент публікації сторінка ще не в індексі. Але думаю що після цього поста дана проблема буде вирішена. На сторінку вже закуплені і закуповуються посилання, але поки що вони «не спрацювали». Плюс з морди terehoff.ru стоїть посилання на просувається сторінку. Так що думаю з індексацією проблем не буде, контент то реально унікальний.

Є «монетизація»? Ну по-перше не заради грошей сторінка створювалася. По-друге можливо монетизація буде в рефералах і більшою мірою в трафіку. Я планую багато які мануалів написати і опублікувати, а потім їх просувати і писати про це. Сервісів в рунеті багато. Запитів теж багато. Та й трафіку на всіх вистачить.

У жовтні планую перевезти весь terehoff.ru на нормальний движок. Як переведу, розповім що і як зробив. З'явилося цікаве рішення.

Переходимо, читаємо, залишаємо відгуки (правда тільки тут). У міру появи результатів мануал буде поповнюватися.

Терехов .

Постовий - парсер посилань

Відео сьогодні про те, що якби я тоді б міг, то сьогодні я був би крутий, але все ж добре, що я б не зміг повернутися назад і це зробити. Рекомендую переглянути.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 9 коментарів | Мітки: Sape , зовнішні посилання , лінкбілдінг , мануал , просування , Просування сайтів

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 04/10/11 @ 08:59
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Думки і спостереження про поведінкові
19 жовтня, Київ - День технологій Java (Java Day Kiev)
Так чи необхідна програмісту командний рядок?
Сеанс низькорівневої оптимізації використання пам'яті в програмах на мові С + + з повним викриттям
E-commerce конференція «Бізнес інтернет-магазинів» 3 листопада в Києві