Традиційний пост, правда з Хургади

Є така негласна традиція у блогерів - писати про те як і де вони відпочивають. Наскільки вона жива і актуальна, сперечатися не будемо. Просто хочу поділитися з вами тим, що і як у мене в даний момент начебто як в Африці, точніше в Єгипті, ще точніше в Хургаді.

На море я толком не відпочивав три роки. Спочатку весілля і квартира, потім дитина ще зовсім маленький, а тепер він підріс і радіє життю та відпочинку разом з татом і мамою. Ще більше відпочинку радію я. В принципі вже три доби тут пройшло і я вже відчуваю себе повністю відпочив. Відсутність безкоштовного інтернету, елітне бухло з дьютіка, непогане харчування ол інклюзив, 32 градуса за Цельсієм, тепле море з кораловими рифами (сьогодні бачив маленьку мурену )))), що ще потрібно для відпочинку.

Інтернет тут коштує 5 баксів півгодини, але швидкість приемлимая. Єдине - дорого. Реально дорого. У цьому є і плюс - не фіга працювати на відпочинку. Заздалегідь вибачаюся перед тими, хто пише мені на пошту і кому я не відповідаю. Відповім в кінці тижня, як повернуся в нашу холодну Рашу.

Годують тут добре, поять так само непогано, наливають майже без проблем. Уже примудрився поплавати з аквалангом уздовж коралових рифів, напевно повторю ще.

UPD. Інтернет за 5 баксів в півгодини просто руйнівний - знайшов тут поруч містечко з умовно халявним вай фаем - треба замовити кальян, після цього можна сидіти і спокійно працювати в самому кафе. Відмінний варіант. І навіть твіттер працює, хоча начебто як свого часу його забороняли.

Робота настільки цікава у мене зараз, що навіть в Хургаді вдалося зустрітися з колегами з SEOшной галузі. Увечері погуляли по Хургаді, покурили кальян, понакупалісь сувенірами.

без відповіді листів - вооо. Цікавих пропозицій - вооо. Нових Таско - ще більше. Вибрався на пару годин попрацювати і розгребти текучку, щоб в неділю по прильоту додому не впасти від тяжкості навалилися справ. До зв'язку в неділю.

Постараюся після повернення написати детальний пост з великою кількістю фоток про те, як все було, де ми облажались, де реально облажались, чим займалися і чим би займатися не коштувало. Ті поділимося своїми думками про те, як можна було б зробити краще. Поділитися вже є чим, повірте. Так що не губимося.

Терехов .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: 2011 , Єгипет , море , відпочинок , Хургада

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 10/10/11 @ 09:42
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

«Акули Маркетингу-7: Перспективи зростання в нових ринкових умовах». 25-26 жовтня, Київ.
Огляд російської бази Пастухова (180-мільйонника)
Загадкова історія. Частина 2. Приховані можливості вордстат.
Як можливо приймати гроші із Заходу - мій досвід
$ 50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням.