Метт Каттс: що краще для блога - цілі пости на головній або урізані

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій черговий переклад матеріалів з англомовного відеоканалу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help .

У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість свою думку про те, як публікувати пости на головній сторінці блогу - цілком або у вигляді анонсу.

Мій коментар : Я прихильник того, щоб на головній сторінці блогу публікувати урізані варіанти постів, а також транслювати в RSS стрічку саме такий варіант матеріалів (це ви можете побачити на shakin.ru). У плані дублювання контенту це не несе нічого негативного, так як пошукові прекрасно знають про таку схемою публікації матеріалів на блогах.

У плані залучення відвідувачів ця схема має важливу перевагу - якщо передплатник RSS стрічки вашого ресурсу зацікавиться статтею, то він перейде для прочитання її повного варіанту на ваш блог. При повному ж варіанті посади він прочитає його в RSS рідері, і для нього не буде сенсу заходити на ваш сайт.

Метт Каттс: що краще для блога - цілі пости на головній або урізані

Якщо перекладені мною титри російською у вас не включаться автоматично, то після запуску відео потрібно вибрати "Російська", якшо по показаної іконці (вона з'являється тільки після запуску відео):

субтітри

Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, якшо по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin".

Питання : Сьогоднішній питання надійшов від Девіда з Великобританії. Девід запитує: "Привіт! Я помітив, що багато хто використовує API щоб виводити кілька останніх постів на головну сторінку свого блога. Це додає їй певну кількість нового матеріалу. Чи вважається це дублюванням контенту? "

Метт Каттс : Якщо ви використовуєте подібну схему, то мій основний рада - не публікуйте пост цілком на головній сторінці. Краще, наприклад, використовувати абзац тексту в якості анонсу статті, і поставити з нього посилання безпосередньо на саму статтю. Це дуже хороший спосіб.

Опубліковано: 28/10/11 @ 10:29
Розділ Безпека Блоги

Рекомендуємо:

Дайджест цікавих вакансій № 4
Джонас Ніклас: «Мені сумно бачити, як виходить щось типу Dart ...»
29-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Надією Плахова, керівником відділу розвитку Promodo
Освіта та IT: інтерни в CQG
Кращі движки сайтів для створення соціальної мережі