Метт Каттс: чи потрібно закривати банери від індексації

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад матеріалів з англомовного каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . Мені так подобається перекладати ці відеоматеріали, що слів немає. Переклади відео допомагають мені дізнаватися точку зору представника Google Метт Каттс з багатьох важливих питань оптимізації та просування сайтів.

У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість те, чи потрібно закривати банери від індексації за допомогою атрибуту rel = "nofollow".

Мій коментар : зверніть увагу, наскільки відрізняється підхід до розміщення платних посилань в рунеті і англомовному інтернеті. Там прийнято закривати від індексації яку платно розміщену посилання. У нас би такий варіант не пройшов ні на одному сервісі, так само як і при ручному розміщенні. Упевнений, що прочитавши питання сьогоднішнього випуску, ви обуріться до глибини душі.

За банерів я згоден з Меттом - їх потрібно закривати від індексації, оскільки цей формат розміщують не для передачі посилального ваги, а для того, щоб по них переходили відвідувачі, а також для іміджевої реклами.

Метт Каттс: чи потрібно закривати банери від індексації

Якщо перекладені мною титри російською у вас не включаться автоматично, то після запуску відео потрібно вибрати "Російська", якшо по показаної іконці (вона з'являється тільки після запуску відео):

субтітри

Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, якшо по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin".

Питання : Сьогоднішній питання надійшов від Деміана з блогосфери. Деміан запитує: "Якщо на моєму сайті купують текстове посилання, то я закриваю її від індексації через nofollow, щоб ви знали, що вона розміщена на платній основі. Чи повинен я робити це ж для банерів? "

Метт Каттс : В цілому, якщо говорити про банерах, то значна їх частина в інтернеті продається і розміщується через різні сервіси.

Такі банери недоступні для індексації нашим роботам. Банерні сервіси не хочуть, щоб наші роботи індексували їх банери, бо це може призвести до некоректного кількості банерних показів, помилок у підрахунку кліків та іншим негативним моментам.

Опубліковано: 04/11/11 @ 08:33
Розділ Безпека Блоги Реклама

Рекомендуємо:

Вступаємо в Школу Аналізу Даних, частина I
Дайджест цікавих вакансій № 5
Експеримент: 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 4. Жовтень приніс 2785 $.
IDCEE 2011: Перспективи інвестицій в український ІТ-ринок
Внутрішні дублі сторінок - чим небезпечними, як знайти і знешкодити.