4 способи зробити свій сайт успішним на багато років

Дорогі друзі, сьогодні я хочу висловити свої думки по одному важливому питанню. На написання цього поста мене надихнула замітка одного англомовного вебмастера, який розвивав свій сайт з 1995 року і робив ставку на одне джерело трафіку. В результаті цього року він був змушений продати і сайт, і бізнес, так як приплив відвідувачів припинився. Якщо знайду посилання на цю замітку, то поміщу її в кінці цього поста.

4 способи зробити свій сайт успішним на багато годи

Всі ми звикли до того, що з певних джерел на наші сайти йдуть відвідувачі. Цими джерелами трафіку можуть бути пошукові системи, соціальні мережі, тематичні форуми, співтовариства і блоги, блог-платформи, спеціалізовані системи пошуку, а також це можуть бути постійні читачі сайту.

На цьому побудовано безліч бізнесів. На інтернет зараз роблять ставку все більш-менш прогресивні бізнесмени. Як казав Білл Гейтс, «У ??кого немає бізнесу в інтернеті, у того скоро не буде бізнесу взагалі».

У той же час створення сайту, його просування і виведення в топ по потрібних запитах та отримання бажаного рівня цільової відвідуваності ще не гарантують безхмарного майбутнього для вашого бізнесу.

Я займаюся SEO з 2006 року. За ці роки я спостерігаю наступну тенденцію - пошукові системи все активніше «затягують гайки». Якщо на зміну їм в якості основного джерела трафіку прийдуть соціальні мережі або інші ресурси, то вони будуть робити те ж саме. Це має пояснення - обсяг інформації в інтернеті стає все більше, і без її упорядкування, чищення та фільтрації знайти те, що шукають користувачі, буде дуже важко.

Якщо раніше достатньо було застосувати 1-2 методу просування для попадання сайту в топ, то зараз потрібно використовувати максимально широкий набір способів.

Я виділив чотири основних способи, які допоможуть вашому сайту одержувати бажану цільову відвідуваність на довгі роки вперед.

Не потрібно ні від кого залежати в плані трафіку

Щиро раджу не робити ставку тільки на залучення відвідувачів тільки з одного джерела, будь то пошукові системи, соціальні мережі, блоги, форуми, співтовариства і т.д.

Такий підхід зробить ваш сайт і бізнес залежним від джерела трафіку. Чим більше буде варіантів отримання цільових відвідувачів, тим краще.

Опубліковано: 03/11/11 @ 09:49
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Метт Каттс: чи потрібно закривати банери від індексації
Вступаємо в Школу Аналізу Даних, частина I
Дайджест цікавих вакансій № 5
Експеримент: 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 4. Жовтень приніс 2785 $.
IDCEE 2011: Перспективи інвестицій в український ІТ-ринок