Що таке просування сайту

XL Що таке просування сайту

Сьогоднішня тема поста присвячена тим, хто мало знає що таке просування сайту . Що це таке і з чим його їдять я постараюся пояснити.

Просування сайту (або розкручування сайту) - комплекс заходів спрямованих на отримання цільових відвідувачів (тих людей, яких цікавить тематика вашого сайту або послуги, які ви надаєте) для сайту з даною тематикою. У наш час, що б отримати цільових відвідувачів, сайти просувають у пошукових системах. Методика просування сайтів в пошукових системах називається SEO оптимізація сайтів під пошукові системи.

Що таке SEO просування сайтів?

SEO - це абревіатура від search engine optimization. Результат SEO розкрутки сайту виглядає приблизно так: ваш сайт з'являється в пошуковій видачі (результати пошуку, тобто при введенні пошукового запиту у вікно пошукача ви отримуєте список сайтів - це і є пошукова видача) на перших позиціях по певних запитах. Історично склалося, що дві основні пошукові системи, під які просувають російські і українські сайти - це Google і Yandex . Для сайтів, які орієнтуються на російських користувачів - це в основному Yandex, а на українських - Google.

Багатьох людей цікавить: «Як просувати сайти?», але це пояснити однією статтею неможливо. Є спеціальні контори, які займаються просуванням сайтів. Крім того я теж є SEO фахівцем і якщо вас зацікавило просування сайту, то ви можете зв'язатися зі мною по телефону 063-699-73-17 або поштою gidar.tim @ gmail.com

Просування сайтів у пошукових системах - це звичайно головний аспект просування, але також є ще один. Він називається SMO (Social media optimization).

У чому суть просування сайтів SMO?

Сенс просування сайтів SMO полягає в тому, що б одержувати цільових відвідувачів з інших сайтів. Такими сайтами можуть бути соціальні мережі, блоггі, каталоги, каталоги прес-релізів і т.д.

Особисто я для просування сайту і для підняття його популярності також використовую ще деякі методи:

1. послуги контекстної реклами від Google і Yandex. Думаю кожен з вас, заходячи на сайт бачив такий блок з рекламою, де написано «Реклама від Google» або в пошуковій видачі можна спостерігати в самому верху або з правого боку результати контекстної реклами над якими написано «Рекламні посилання".

2. співпраця з біржами, які розміщують реклами на інших сайтах. Ці біржі допомагають знайти веб-майстра, який погодиться розміщувати вашу рекламу (Бандера, посилання тощо) у себе на сайті.

Ось в принципі я і пояснив у загальних рисах що таке просування сайту . Якщо у вас є питання або пропозиції пишіть мені на вищевказану пошту або в коментарях.

P.S. чому цікаво правила індексу цитування , ось про нього і розповідає мій колега з блогу www.kohtekct.com

Цікаве:цікавий гороскоп на кожен день особисто для вас.

Опубліковано: 05/04/11 @ 05:23
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

KeepLinks.ru - сервіс перевірки посилань, розміщених через Блогун
Обміняти 1 $ на ЖИТТЯ?
Найпопулярніший браузер 2010
Backlinks в наше століття web 2.0/3.0
Просування сайту за допомогою каталогів статей