Увага, конкурс!

7 блоггеровКоли щось давно я виграв свій перший конкурс у якості блогера. З тих пір пройшло купа часу. Пам'ятаю, як тоді радів, як планував, куди вигідніше вкласти отримані майже на халяву гроші. Хотів навіть вкласти гроші в новий дизайн, але дизайн потім виграв в іншому конкурсі. Ех, веселе був час.

Зараз мені більше подобається організовувати конкурси, ніж брати участь у них, хоча і в першому і в другому варіанті є свої плюси і мінуси.

Сьогодні хочу розповісти вам як раз про конкурс, до якого я сам безпосередньо доклав руку ... а ще голову і ліву ногу. Конкурс має назву про блогінг в двох словах - 2 . Вдумливий людина відразу ж запитає, чому 2 ? Дуже просто - конкурс вже один раз проводився, зібрав купу уваги, учасників і посилань, тобто пройшов на трикратне ура. Ну а раз він такий хороший, то чому б його і не повторити.

Ось з такою думкою я прокинувся одного ранку. Ну а далі справа техніки - підкоригувати деталі, обговорити нюанси і знайти спонсорів. З останніми, до речі, в наш час невеликі проблеми. Чи то конкурси втратили колишню могутність, чи то «таблеткові партнерки» зубожіли - так чи інакше, спонсори ховаються під кущами і, не бажаючи піддаватися на моркву, навідріз відмовляються вилазити.

Але конкурс і справді привабливий. Тому спонсори не змусили себе довго чекати. Та й що зараз для сучасних акул інтернет заробітку 300 баксів на двох? До речі, про акул, ось і вони:

Ну а тепер кілька слів про конкурс. У кожного нормального конкурсу повинна бути ідея. Якщо ідеї немає, конкурс поганий. Основна ідея, навіть родзинка, нашого конкурсу - це випадковість теми, на яку необхідно буде писати статтю. Скажуть писати про Гуглі - доведеться писати про Гуглі. Загалом, успіх у конкурсі залежить від удачі, а також від уміння блогера перетворити статтю на будь-яку тематику в захоплюючу чтиво. Як завжди, random і талант рулять!

Всі подробиці можна прочитати на сторінці конкурсу . Озвучу лише призовий фонд:

1 місце - 177 WMZ
2 місце - 77 WMZ
3, 4 місце - за 14 WMZ
5, 6, 7 місце - за 7 WMZ

Ну як? Хороша добавка до стипендії, зарплати, хабарів і лівим заробіткам? Я думаю, що цілком. Навіть сам візьму участь у конкурсі заради інтересу (правда поза конкурсом, оскільки організаторам призи не покладені). Загалом, поспішайте! Ще півтора тижні, щоб подати заявку.

А ще збираюся брати участь у конкурсі бестмастерізація. Ось тільки руки не доходять статтю написати, хоча особливо багато розуму не треба. Ось наприклад, BestMasterіZація від Shaman ' a, зараз на 16 місці. На першому тримається Seo2z. Ну що ж, доведеться запросити його на пиво і випитати всі секрети;)

Читайте також:

Опубліковано: 12/04/11 @ 12:05
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Відповіді на питання по просуванню # 2
Реєстрація доменів зоні РФ відкрита для всіх.
Відповіді на питання
Правда про Bormaley.com
53 корисних плагіна для Joomla 1.5