Відповіді на питання по просуванню # 2

У сьогоднішньому пості я відповідаю на питання читачів за останній місяць. Якщо ви теж хочете задати питання - надсилайте його через форму на сайті . На багато питань я відповідаю відразу, на найцікавіші публікую відповідь на блозі. Оскільки з жовтня кількість листів з питань удовоілось, планую робити такі публікації щотижня.

Отже, переходимо до запитань.

1. Роман: Скажіть будь ласка, чи відомі вам досліди просування сайтів з доменами рф? Чи варто взагалі ставити сайт тільки на один домен рф і рухати по ньому свій
веб-проект, заточений тільки на росію або під окремий регіон. Цікавить
тематика послуг таксі. Як взагалі будуть ранжируватися в майбутньому (і як зараз
ранжуються) за інших рівних умов домени в зоні ru і домени в зоні рф
в Яндексі і Гуглі? У кого більше буде пріоритет?

Поки що я не бачила у видачі жодне домену в зоні. рф - незважаючи на те, що перші такі домени з'явилися більше півроку тому. Більш того, недавно ми проводили дослідження видачі Яндекса , і серед 12 тис. аналізованих доменів не було ні одного із зони рф. Тому про ранжуванні таких доменів у поточний час сказати практично нічого - у видачі їх просто немає. Оскільки в майбутньому таких доменів буде більше, можливо, вони отримають місця у видачі нарівні з іншими доменами. Але чутки про те, що домени. Рф будуть мати пріоритет над доменами. Ru, я вважаю сильно перебільшеними.

2. Анастасія: У сео-компаніях клієнтам часто пропонують після закінчення термінів просування залишатися на підтримці позицій. Іноді трапляється, що за будь-яким запитом сайт випадає з топ10. Які заходи можуть приймати оптимізатори, щоб повернути сайту колишні позиції (наприклад, регулювання посилальної маси, додаткова покупка посилань, зміни в контенті)? Що Ви вважаєте більш ефективним?

Що б повернути сайту колишні позиції, потрібно спочатку з'ясувати причину, по якій вони впали , і тільки потім робити які небудь дії. Конкретно донаращіваніе посилань допоможе тільки в тому випадку, якщо позиції просіли через слабшання посилальної маси або активності конкурентів (з'явилися конркуренти з більш сильною посилальної масою). Але якщо, наприклад, сайт впав через зміну алгоритму, докупкі посилань за звичною (старої) схемою може тільки нашкодити.

3. Артем:
Знайшов ось таку тему:
http://bormaley.com/raskrutka/skvoznyie-ssyilki.html
Сам протяг намагаюся уникати, тому що був сумний досвід. Купив посилання на sape (точняк), помилково власник майданчика поставив її протяг, на сайті (5к сторінок). Результат: ВЧ просів, після того як вебмайстер поправився, позиція повернулася. Льон, Будь Добра, поділися своїм досвідом роботи з протягом.

Думаю, що наскрізна посилання сама по собі врятли може дати негативний ефект для ранжирування сайту. Наприклад, зверніть увагу на сайти web-студій, які мають сотні протягів з розроблених ними сайтів - хіба вони відчувають себе погано у видачі? Можливо, у вашому випадку посилання скорельована з якимись іншими факторами, або просто був збіг.

4. Юлія: Чим відрізняється просування в google.com по англомовним запитам.

Шакін пише цикл статей про просування англомовного сайту: частина 1 та частина 2 - раджу почитати.

5. Євген: Цікаво було б почитати про те, які існують креативні методи просування. Або про тенденції в SEO, як просуватимуться сайти в майбутньому, чи варто за раніше наповнювати сторінки ключевикам і т.п. Адже в з появою нового алгоритму у Яндекса, все дуже швидко змінюється. Хотілося б почути ваш прогноз чи думку.

Я вважаю, що в майбутньому високі і стабільні позиції в топах будуть мати сайти, при оптимізації яких в першу чергу враховуються інтереси живих користувачів , а не які-небудь пошукові тренди (одним словом - СДЛ) . З появою MatrixNet, звичні для оптимізаторів показники релевантності (ключові слова, зовнішні посилання і т.д.) поступилися місцем поведенчіскім чинникам і загальній якості сайту. Вже зараз помічаю, що окремі маніпуляції з ключовими словами на сторінці або анкорами посилань якщо і дають позитивний результат, то дуже ненадовго - потрібно працювати над якістю сайту в цілому.

6. Олег: Як правильно витрачати бюджет на просування сайту, враховуючи нестабільність позицій? Розкажіть зі свого досвіду. Наприклад, якщо бюджет клієнта становить ХХХ у.о., витрачаєте ви весь бюджет відразу, чи залишаєте якийсь недоторканних запас на непередбачені витрати?

Бюджет ми тратітім по-різному, в залежності від цілей просування. Хороший пост про витрата бюджету на просування етсть у Терехова .

7. Рашид: Одна з основних проблем оптимізаторів - обхід в Топ більш трастових конкурентів у В-С-конкурентних запитах. Які є методи реалізації та способи? Якщо це не ноу-хау, зрозуміло і не секрет.

Я вважаю, що потрібно шукати не методи обходу трастових конкурентів, а способи підвищити траст свого сайту. Якщо ж у вас зовсім молодий сайт, раджу спочатку робити упор на НЧ і неконкурентні СЧ замість того, що б даремно витрачати зусилля і кошти на спроби потрапити в топ по ВЧ.

8. Дмитро: Розкажіть про формування пасажів, про релевантні пасажі (особливо для багатослівних запитів).

Про релевантність пасажів можна докладно почитати у Сергія Кокшарова .

9. Ольга: Як часто потрібно додавати на сайт нову інформацію - раз на день, кілька разів на тиждень, або кілька разів на місяць?

Не раз доводилося чути припущення, що чим частіше оновлюється сайт, тим краще він індексується і тим вишего його позиції. Тим не менше, я такої залежності не помітила. Серед знайомих мені сайтів є такі, які оновлюються рідше, ніж раз на два місяці, і займають відмінні позиції по конкурентах ВЧ.

10. Аркадій: До кінця року запускаємо інтернет-магазин дитячих іграшок. Підкажіть, що ще крім SEO можна використовувати для просування? Цікавлять поради в першу чергу для молодого магазину.

Постараюся колись написати окремий великий пост на цю тему, а поки почитайте корисні поради по просуванню інтернет-магазина у LadyMaxima .

Нагадую, що форма для відправлення питань перебуває тут . Можна задавати будь-які питання стосовно технологій пошукового і непоіскового просування, аналітики, блогінгу і т.д. Запитання на кшталт "подивіться мій сайт і скажіть, чому він не в топі", будуть ігноруватися: якщо потрібна допомога в аналізі конкретного сайту - вам сюди .

Опубліковано: 12/04/11 @ 09:03
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Реєстрація доменів зоні РФ відкрита для всіх.
Відповіді на питання
Правда про Bormaley.com
53 корисних плагіна для Joomla 1.5
Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж