Яндекс + ВКонтакте = ЛюбоFF

Здравствуйте вельмишановні читачі. Думаю, з назви посади вам стало все зрозуміло. Ви ж читаєте прес-релізи від Яндекса? Звичайно читаєте, ви ж сеошники. Але все-таки зустрічаються люди для яких ця новина досі залишається новиною. А тому доводжу до вашого відома, що ще 2 грудня 2010 Яндекс навчився індексувати мега-популярну соціальну мережу "Вконтакте".

Відтепер ті дані, які відкриті для всіх користувачів у профілях передаються Яндексу сайтом "ВКонтакте". На момент цього прес-релізу Яшею було проіндексовано більш 25 мільйонів профілів. Ця цифра зростає з кожним днем. Тепер, якщо юзверь шукає в Яндексі конкретної людини - профіль шуканого може стати хорошою допомогою в пошуку. Яша буде видавати його ПІБ, дату народження і деякі інші відкриті дані. Також буде відображатися фрагмент фотографії користувача. Фрагмент фотографії буде відбиратися завдяки технології розпізнавання осіб. Завдяки цій фішці фотка пошуку повинна стати максимально впізнаваною, на думку Яндекса.

Крім того Яндекс тепер знаходить публічні статуси і замітки користувачів. Пошук по блогах Яндекса тепер в реальному часі відображає з на своїх сторінках. Як ви напевно здогадалися, мікроблог "ВКонтакте" тепер теж індексуються.

Ось такі от новини, хоча це вже й не новина на сьогоднішній день. Сподіваюся, нікому не потрібно пояснювати для чого я це все написав? Ви ж прекрасно знаєте для чого нам потрібні індексовані посилання? Тим більше з такого трастового ресурсу.

Всім удачі. Відео + free link на додачу. І на новини, звичайно не завадить підписатися Успішною оптимізації!

Заходимо на сайт реєструємося на форумі де і заповнюємо поле "Сайт". CY - 1100, PR - 5 . YACA - так, DMOZ - ні.

Опубліковано: 01/02/11 @ 09:12
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Google + Twitter = ЛюбоFF
Роботи на блозі
Update Page Rank 2011
Підбір ключових слів за допомогою системи статистики: більш точна оцінка популярності запиту
5 способів змусити людину піти з вашого сайту, або Поради власнику