Конкурс-марафон «Продам слона»

Пам'ятайте як минулого літа весело було з Єрка-марафоном? Гарні результати були , багато радісних емоцій учасників і глядачів/читачів. Прийшов час для нової задумки.

 

Взагалі-то слон не продається ...

 

Суть та умови участі в конкурсі-марафону

 
 1. Необхідно опублікувати фотографію (або картинку) слона (або слонів). Слони можуть бути індійські, рожеві, африканські, плюшеві, порцелянові, дерев'яні, надувні, мальовані - хоч які, на ваш смак.
 2.   
 3. У тексті замітки ви повинні творчо розкрити тему: які файли можна продавати через Вінчі ? Це має бути щось на зразок бізнес-плану, всерйоз, але почуття гумору дуже і дуже вітається. Допускається замість «бізнес-плану» опублікувати список ідей без подробиць. Або короткий веселе твір на тему «Що б я робив з Вінчі»? Загалом, можна сказати, що за текстом особливих обмежень немає, лише б весело було й захоплююче. Обов'язкова умова - має бути посилання на Вінчі (http://brokenbrake.biz/Vinci/ ).
 4.   
 5. У кінці замітки передаєте естафетну паличку трьом іншим блогерам, з якими у вас є позитивний контакт, і коротко пояснюєте суть конкурсу з посиланням на цей анонс, який ви зараз читаєте (http://brokenbrake.biz/2011/05/08/elephant_sale ).
 6.   
 7. Публікуєте свої реквізити: Z-гаманець WebMoney, або рахунок у Яндекс.Грошах, або номер телефону для LiqPay. Як вам зручніше. У крайньому випадку просто контакти, без цього ніяк.
 8.  

Навіщо реквізити?

 

Справа в тому, що конкурс «Продам слона» можна вважати короткостроковій партнеркою! Тому що в підсумку з кожного продажу Вінчі за час конкурсу з вашої посиланням я виплачу $ 10. При цьому обмежень за кількістю абонентів або відвідуваності ніяких немає - вхід відкритий для всіх блогерів.

 

Термін проведення

 

Прямо з даного моменту (8 травня 2011 року), по 16 червня 2011 . І не пізніше ніж 18 червня 2011 тут у блозі будуть підведені підсумки, а після здійснена видача призів та партнерських відрахувань.

 

Як взяти участь?

 

Почати можете в будь-який момент аж до останньої доби перед підбиттям підсумків. Але, природно, чим раніше почнете - тим вищі шанси зайняти перші місця чи просто більше заробити. Як-то особливо реєструватися у конкурсі ніякої необхідності немає , досить виконати всі чотири вищевказаних пункту умов. Про вашу участь я дізнаюся через Google Analytics, там автоматично з'являться посилання на всі конкурсні роботи.

 

Призи

 

Як вже написав вище, передусім учасники отримають виплати з кожного продажу за посиланням за час конкурсу. Припустимо, якщо через вас куплять 10 копій Вінчі, ви отримаєте $ 100, далі екстраполюйте самі. Це все незалежно від інших призів.

 
 1. Приз за творчий підхід - незалежно від продажів за посиланням, навіть якщо ні однієї, але текст мені сподобається, присуджується движок Daos, вартістю 56 Євро.
 2.   
 3. За майстерність продажів - той же приз, але за кращу конверсію на день підбиття підсумків. Тобто якщо з вашої посиланням перейшли 100 чоловік і всі 100 зробили покупку, конверсія 100%. Саме так не буває, але максимальний серед усіх конкурсантів значення дарує вам перемогу.
 4.   
 5. Слон-важкоатлет - той же приз, але за максимальну кількість продажів по посиланню. + 30 тис. показів рекламної рядки в моєму блозі (тексти та URL зможете вибрати різні до 10 штук).
 6.  

Начебто нічого не забув? Старт даний!

 

P.S. Все ж забув. Посилання на конкурсні роботи всіх учасників, через яких була хоч одна продаж, з'являться у підведенні підсумків.

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:23
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Інтерв'ю - Олег Михайленко, веб-дизайнер, автор сайту mykhailenko.com
Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow
Мої секрети по роботі з Gogetlinks - відеоурок
Чи важливі ключові слова в назві домену
Як оптимізувати статтю під соціальні мережі і отримати 5000 відвідувачів