Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад титрів на російський для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . Інші переклади відео ви можете подивитися у рубриці Google на shakin.ru. Наприклад, Метт Каттс в одному з попередніх відео відповідав на питання, який дуже схожий на сьогоднішній - Як Google ставиться до сайтів, де всі зовнішні посилання закриті nofollow .

Сьогоднішнє відео Метта Каттс, керівника Google Webspam team, присвячене питанню про те, чи буде Google карати сайти, на яких всі посилання закриті атрибутом nofollow.

Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow

Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці:

русскіе тітри

Питання : Сьогоднішній питання надійшов з Таїланду від Джохана Таварда: "Багато вебмайстра закривають зовнішні посилання в nofollow, порушуючи природність посилань. Як Ви думаєте, чи буде Google карати такі сайти, де всі зовнішні посилання закриті атрибутом nofollow? "

Метт Каттс : Джохан, питання цікаве з причини того, що він будується на основі припущень, які часто не є правдивими. Це стосується того, що багато вебмайстра закривають зовнішні посилання в nofollow і це порушує природність посилань.

Кожного разу, коли ми вивчаємо посилання, закриті в nofollow, їх відсоток виявляється дуже і дуже невеликим порівняно із загальною кількістю посилань в інтернеті.

Я знаю, що у веб-майстрів, коли вони намагаються отримати зовнішні посилання на свій сайт, складається враження, що посилання всюди закриті в nofollow. Насправді в інтернеті є величезна кількість посилань, які є прямими.

Опубліковано: 08/04/11 @ 08:53
Розділ seo Безпека Пошуковики

Рекомендуємо:

Мої секрети по роботі з Gogetlinks - відеоурок
Чи важливі ключові слова в назві домену
Як оптимізувати статтю під соціальні мережі і отримати 5000 відвідувачів
Як швидко Google знімає фільтри з сайту
Блог-шоу - випуск 44