Інтерв'ю - Олег Михайленко, веб-дизайнер, автор сайту mykhailenko.com

Дорогі друзі, сьогодні в гостях на shakin.ru - Олег Михайленко, талановитий веб-дизайнер, блоггер і фотограф. Олег веде сайт mykhailenko.com , а також проект . Я дякую Олега за цікаві відповіді на мої запитання.

Інтерв'ю - Олег Михайленко, веб-дизайнер, автор сайту mykhailenko.com

Отже, зустрічайте - Олег Михайленко!

Привіт, Олег! Розкажи, як ти захопився веб-дизайном?

Михайло, привіт! Все почалося з того, що в далекому минулому я встановив собі Photoshop (6-й версії, по-моєму). Звичайно, велика кількість незрозумілих функцій мене тоді вражало. Я брав відскановані фотки, застосовував на них прості фільтри, щось вирізав, перетягував, псевдо-колажі робив, загалом, створював те, що зараз соромно показати. Потім у мене якимось дивом знайшовся електронний журнал з різними уроками, частина з яких було про створення кнопок і інших інтерфейсних елементів. Звичайно ж, я пробував повторювати ці уроки.

Ще добре пам'ятаю, що Фотошоп у мене тоді був з англійської локалізацією, а команди і меню представлені в уроках - російською. Як же я тоді психував, що не міг знайти потрібну команду або фільтр. Але тільки зараз я зрозумів, що це непогано допомогло мені вивчити, що і де знаходиться в програмі. І, до речі, я до сих пір використовую англійську локалізацію та іншим раджу!

Зараз в Мережі можна знайти море корисних уроків, і велику частину з них створюють зарубіжні дизайнери, так що новачки однією кулею можуть вбити двох зайців:

- легко навчаться орієнтуватися в англомовних уроках і зможуть без проблем створювати те, що їм пропонують досвідчені зарубіжні дизайнери;

Опубліковано: 04/04/11 @ 10:36
Розділ web дизайн Блоги

Рекомендуємо:

Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow
Мої секрети по роботі з Gogetlinks - відеоурок
Чи важливі ключові слова в назві домену
Як оптимізувати статтю під соціальні мережі і отримати 5000 відвідувачів
Як швидко Google знімає фільтри з сайту