Розумний каталог блогів

Розповідаю ідею, яка є лише одним з елементів одного досить великого проекту.

Я завжди все хочу автоматизувати, все що можливо. Тому, коли знадобилося робити каталог блогів, я задумався: як усунути ручну працю? Насправді рішення на поверхні.

На кожну тему складаємо список ключових слів, і з цими ключевикам пірнаємо у ППБ від Яндекса або ППБ Гугля (в останнього є ще і XML, краса). По кожній посиланням робот повинен сходити, і проаналізувати фід на зустрічальність ключових слів в N останніх нотатках. Якщо ключові слова зустрічаються не менш ніж в N, блог додається в потрібну категорію.

В ідеалі, треба б ще накопичувати статистику, моніторити зміни в блогах, а також ходити по посиланнях з блогролів. Інформацію для розрахунку положення в каталозі перший час можна брати з тих же пошукачів, а в майбутньому, з навчанням системи, вже аналізувати кількість і частоту посилань з блогів суміжної тематики, кількість передплатників і інші параметри.

Цю ідею вперше висловив Олександр Федоров , і скоріше за все здійснив майже так, як я описав, а може бути краще. Вивчайте його блог, особливо розділ "ідеї ". Приклад роботи - .

Опубліковано: 11/12/07 @ 05:09
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Заходи з інтернет-бізнесу, які варто відвідати
Зламали поштову скриньку optimizatorsha@yandex.ru
Форум інтернет-діячів (IForum) 2011
Відповіді на питання # 5: дублі контенту, юзабіліті, призначені для користувача фактори.
Як пережити «чорну смугу» у житті.