Продовження історії по SeoDed.ru або наскільки небезпечна партнерка OZON.ru

Нагадаю, приблизно два місяці тому seoded.ru потрапив під АГС, через деякий час я написав про це пост. Після чого - через один апдейт або два - seoded.ru таки повернувся в індекс Яндекса.

Що вплинуло на Яндекс? Чорт його знає, власник seoded.ru робив на сайті лише одна зміна. Він прибрав висновок контенту партнерської програми OZON.ru. Так, це суттєво, АЛЕ! Він прибрав його лише з однієї сторінки. З одного довбали сторінки!

Є теорія, що Яндекс занижує і агеесіт сайти, котрі автоматично виводять контент за партнерке Озона. Так, логічно агеесіть ресурси, що складаються переважно з партнерського контенту, але seoded.ru до таких зарахувати не можна. Так що, може, в Яші на Озон особливу пристрасть, все ж таки частково це конкурент Яндекс.Маркет. Ну, а навіщо високо ранжувати сайти, які підвищують обороти конкурента? Не, не, почекайте, а навіщо їх взагалі ранжувати?

Тільки не наводите в приклад ці ссилочку:

Вони Яндексу вигідні, так як просто додають зручності юзеру.

Seoded.ru виводив контент від Озона на одній сторінці JS скриптом:

script charset = windows-1251 type = text/javascrip »src = http://www.ozon.ru/PartnerTwinerNew.aspx?blablabla

На Серч з приводу АГС від Озону є топік . Звичайно, не варто все сприймати близько до серця. Наприклад, навіть після того, як ТЗ зняв код Озона - АГС все одно не пішов (за визнанням в ПП).

Не все так однозначно, але все одно потрібно з цим висновком акуратніше. Один з учасників бесіди радить партнерський контент виводити через JSON. Не знаю наскільки актуальним конкретно JSON, але точно знаю, що ще є працюючі способи ховання певного шматка тексту від Яндекса. Noindex, ясна річ, не дуже робочий.

До речі, seoded.ru поки не повністю відновив позиції, але і сильно знижують фільтрів на ньому немає, раз є топи типу «створення сайту» або «заробіток в інтернеті». Раніше було 10к трафіку, зараз 6к. Можливо, після АГС осад у вигляді мінуса в траст ще залишається. При цьому кількість посилань у ЯВ менше не стало, та й тІЦ не впав.

-

Цікаве на сьогодні: історія апдейтів Яндекса , ТІЦа та PR.

Опубліковано: 29/04/11 @ 08:27
Розділ seo

Рекомендуємо:

TrustLink як альтернатива Sape
Інтерв'ю з директором студії ВебПромо: обговорюємо SEO в Україну і буржунете.
Як Кролик Роджер заробив 7000 $ за минулий місяць?
Обговорюємо з Кроликом Роджером: де ж, мати їх, гроші в Інтернеті?
Work5.ru - партнерська програма для монетизації ледачих студентів