Публічна мета - як мотиватор для блогера

Публічні мети!Часто можу почути від блогерів, що вони втрачають мотивацію до написання нових постів у свій блог. Або взагалі втрачають мотивацію до розвитку своїх проектів і просто забивають на все це. Звичайно, ніхто з нас не хотів би опинитися на місці таких людей. Що ж робити в таких випадках? Про це я сьогодні хотів би вам розповісти.

Виходів з такої ситуації дуже багато, і кожен сам вирішує, що йому робити, якщо загубилося завзяття до створення і розвитку своїх проектів в інтернеті. Напевно, у кожного з нас є свої цілі. Хтось хоче купити новий ноутбук, хтось хоче з'їздити до Таїланду, а хтось хоче підняти свої заробітки на новий рівень і розвинути свої проекти до певного рівня. Так от, якщо тримати всі ці мети в собі, буде набагато складніше досягти їх, ніж зробити свої цілі публічними.

Навіть якщо на вашому блозі всього лише 100-200 передплатників, все одно публічна мета буде давати набагато більше мотивації до дій, ніж звичайна мета у вашій голові. Поставивши публічну мета у вас з'являється думка про те, що ви можете підвести своїх читачів, і вам, що б не сталося, потрібно досягти цієї мети в зазначені терміни. При цьому відразу з'являться ідеї про засоби досягнення вашої мети, будь то реклама і просування в блогах або ж сео просування. До речі, якщо ви вже й вирішили, що будете публікувати свою мету на велику аудиторію, краще вкажіть точні терміни, в які ви досягнете цієї мети. Так завзяття до роботи збільшитися ще більше і ваші кроки до мети збільшаться в кілька разів.

Ну і природно, якщо ви поставите публічну мета, це подія позитивно позначиться на вашому блозі. Як я вже говорив у статті про марафонах, люди люблять стежити за тим, як інші домагаються своїх цілей. Людям хочеться подивитися до кінця, чи зможе автор досягти того, що він задумав, або ж ні.

Моя вам порада, якщо у вас в житті склалося так, що не хочеться працювати, і всі ваші цілі здаються для вас просто нецікавими, і ви вважаєте, що їх можна буде добитись у майбутньому, просто зробіть свої цілі публічними. Особисто я маю досвід у цій справі, і вже не раз ставив публічні цілі. Не скажу, що завжди їх домагався, але зате починав працювати більш ефективно і хоча б щось робив, а не сидів, склавши руки.

Ось такий от сьогоднішня розповідь. А ви ставили публічні цілі на своєму блозі? Якщо так, то чим це закінчилося?

Опубліковано: 15/05/11 @ 10:27
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

З чого почати манімейкерскій шлях?
Прихований маркетинг - що це?
Про подкастах ...
TextKit - незамінна річ для сателлітостроітелей
«ВКонтакте» копіює Twitter