Сінонімайзер - наш помічник у написанні унікального контенту

Спонсор посту: Що собою являє Пошукова система Яндекс ви дізнаєтеся на блозі компанії SEOinUA

Кожен, вебмайстер знає, текстове наповнення сайту - це найголовніше на будь-якому ресурсі. Але не варто забувати, що мова йде тільки про унікальному контенті. Таким чином, якщо слідувати звичайним бізнес планам Інтернет маркетингу і створювати кілька сайтів, кожен день розміщувати на них унікальний матеріал (авторський або покупної), то через 12 місяців ваш середній заробіток за день становитиме близько 10 доларів в залежності від тематики.

Сінонімайзер - наш помічник у написанні унікального контенту

Звичайно, така сума може не всіх порадувати, адже було зроблено багато роботи. Адже це дуже замало? Як переступити позначку в п'ятнадцять доларів на день, якщо ви вибрали метод розкрутки сайту матеріалом?

Але ж ще існують генератори контенту. Далеко не завжди в результаті їх роботи виходить нечитаний контент. Зараз я хотів би розповісти про сінонімайзінге. Якщо Сінонімайзер має багату базу синонімів, то в напівавтоматичному режимі роботи можна отримувати цілком якісний текст, а додавання певного мислення може надати читається контент навіть з авторежиму.

Існує в цій справі єдина проблема - велика частина Інтернет-Сінонімайзер платна або має дуже обмежену базу синонімів. Та й взагалі такого неможливо, щоб було поєднання безкоштовного і якісного. Якщо не вірите - спробуйте пошукати в пошукових системах самі.

Для виправлення даної ситуації краще самим написати онлайн Сінонімайзер. Це до речі непогана можливість заробити або заробити популярність в певних колах людей (вебмайстрів, блогерів і сео-фахівців). Але для цього потрібно вміти програмувати, а це не кожному по силі. А замовляти розробку у професійних програмістів може влетіти в копієчку.

Якщо і користуватися Сінонімайзер, то краще всього редагувати потім вручну, тоді і текст вийде людським і все буде читабельно і грамотно. Ви не будете псувати свій ресурс поганим контентом, а навпаки розміщувати цікаві та корисні матеріали.

П.С. Повністю автоматизований України

Опубліковано: 05/05/11 @ 12:21
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Чи можуть ціни на посилання бути різними?
Просування англомовного сайту
Tizerotator - відмінний скрипт тизерної мережі
Учасники процесу внутрішньої оптимізації сайту
П'ятничний конкурс тупо поразвлекаться і пофлудіть