Квест по створенню ВП у Рязані

Сайт дня - партнерські програми казино.

Власне як такого квесту то й не було. Навіть не відчув на собі всіх принад бюрократії нашої улюбленої Раші. Знайшов спільних знайомих, які займаються оформленням фірм. Прийшов у гості, розповів чим буду займатися, допомогли вибрати вид діяльності, заповнили анкети, сплатили в банку квитанцію 800 рублів на зразок (ті вони самі її оплатили, я тільки гроші віддав, ті я навіть в чергах не стояв).

Після того як всі документи для податкової були готові, вирушив туди. Правда з першого разу не вийшло. Потрібна була ще ксерокопія паспорта. Зробити її оперативно в самій податковій навіть за гроші не вийшло, тому по швидкому звідти поїхав, щоб дорогоцінний час не втрачати. ??

З другого заходу все вийшло дуже навіть красиво. Приємна дівчина в податковій прийняла документи і запросила через тиждень. Приїхав через тиждень і забрав два свідоцтва. ІП відкрито. Систему оподаткування вибрав спрощенку - 6 відсотків з обороту. На даний момент буде така, тому що по суті справи я буду тільки приймати платежі на розрахунковий рахунок.

Далі знову поїхав до знайомих, які допомагали з підготовкою документів. У них замовив друк і вони запропонували віднести документи до статистики щоб там стати на якийсь облік. Друк + статистика обійшлися ще в 900 рублів.

Вчора залишив документи на відкриття розрахункового рахунку в банку. Сьогодні він буде готовий. Вибрав наш Рязанський Прио Внештогрбанк, в якому так само працюють хороші знайомі, а у відділі пов'язаним з клієнт банком «сидить» мій однокашник з ВНЗ. Як він запевнив, дивитися надходження грошових коштів через браузер можна буде без проблем відстежувати. Вартість - 500 рублів відкриття рахунку, 200 рублів - створення картки з печаткою та підписом, 500 рублів щомісячне обслуговування. У того ж Ощадбанку вартість послуг від 3 до 5 разів вище.

На даний момент є декілька клієнтів, які готові оплачувати роботу, але можуть це зробити тільки за допомогою безготівкового розрахунку. Власне тому все і затівалося. З понеділка вже зможуть перераховувати.

Природним і логічним треба робити своє представництво в мережі інтернет для просування сайтів безпосередньо під Рязань. Ну і природно зайняти максимум ключових слів в регіональному топі яндекса. Список з 150 анкоров для початку можна взяти звідси . Природно, що їх набагато більше. Доменчік щойно під цю справу зареєстрований rznseo.ru (на момент публікації поста прийшов лист, що домен успішно зареєстровано). Мої партнери в Рязані, які дуже добре роблять сайти не тільки на Рязань, а й на Москву з Пітером, обіцяли зробити красивий, зручний і функціональний сайт. Тексти так само зробимо красивими. Ресурси є.

Є цікаве бажання аки квест розкрутити це рязанське представництво без вкладення коштів. Тупо є рефденежкі в Міралінкс, є варіанти обміну постовими, ну і звичайно ж його величність контент і грамотна оптимізація. Без цього нікуди. Як я вже не раз і не два писав, регіональний топ при слабкій конкуренції (а в Рязані її майже немає) стоїть нуль рублів нуль копійок і досягається контентом. Чим ми і займемося.

По ходу розвитку нового напряму в білому бізнесі будуть цікаві моменти - це однозначно, буду висвітлювати їх на блозі. Якщо хтось готовий поділитися корисним досвідом в коментарях або у форматі гостьового посту - велкам.

Разом, ІП обійшлося мені в 800 + 900 + 700 = 2400 рублів разово. Досить бюджетно. Крім того, трата часу на це була мінімальною. Це теж дуже і дуже радує. Вдалих вихідних.

Терехов .

Відео сьогодні про вдалою риболовлі на акулу і крокодила одночасно.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 22 комментариев | Мітки: 2011 , SEO , бізнес , Заробіток в мережі , Рязань

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 01/07/11 @ 06:24
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Інтерв'ю з Максимом Спиридоновим про його проект ШколаЖизни.ру
Золоті гори, найкращі фахівці або ми крутіші конкурентів
Доповідь про регіональний SEO в Одесі 16 липня
Шаблонні уявлення про дизайн інтерфейсів
Конкурс для блогерів на честь ювілею MMGP.ru