Відповіді на питання з просування сайтів - випуск 18

Дорогі друзі, в ефірі вісімнадцятий випуск відповідей на питання з просування сайтів на блозі shakin.ru, на які я відповідаю під час консультацій щодо просування сайтів . Ви також можете почитати попередні випуски рубрики Відповіді на питання по SEO , яку я веду з вересня 2008 року ( зараз для інтересу подивився).

Мені так сподобалося це фото, що я вибрав саме його в якості ілюстрації до сьогоднішнього посту. Тим більше, що в літню спеку іноді хочеться так і зробити:

Ответи на питання з просування сайтів-випуск 18

Image: AP Photo/Rome Bioparco Foundation

З технічних причин подкасту сьогодні не буде. Зазвичай питання озвучує моя дружина, а вона зараз на роботі. Звичайно, можна спробувати озвучувати питання самому, імітуючи жіночий голос або роблячи різні голоси, але я не впевнений, що читачі мене правильно зрозуміють.

Ви часто пишете про пошукових роботах. Можна дізнатися детальніше про роботів Яндекса?

На даний момент у Яндекса 16 різних пошукових роботів. У кожного з них свої функції. Найбільш важливий основний індексуються роботами, який відповідає за пошук і індексацію інформації. На основі цих даних відбувається формування бази основного пошуку.

У Яндекса є пошукові роботи, що відповідають за індексацію картинок, відео, RSS стрічок, антивірусний робот, роботи-«простуківалкі» і т.д. Повний список пошукових роботів Яндекса можна знайти тут .

Де зараз можна вигідно замовити унікальний текст англійською для своїх сайтів?

Я пробував різні варіанти. Один з найвигідніших, що дозволяє отримувати якісний і унікальний контент англомовний за невеликими цінами - знайти в своєму місті студентів факультету іноземних мов. Запропонувати декільком кандидатам написати за статтею на однакову тему, вибрати найкращих і з ними працювати на постійній основі. Відразу обумовити всі умови. Наприклад, щоб перевіряти статті на унікальність через безкоштовну програму Advego Plagiatus.

Опубліковано: 26/07/11 @ 07:55
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

SMO. Статистика попереднього зливу
Нова опція URL Parametrs в Google Webmasters Tools
Управління репутацією в пошукових системах для західного сегменту
Що таке релевантність?
Чим блогеру корисний Evernote?