Прозорість просування сайтів для «неспеціалістів»

Є категорія людей , які потребують просуванні сайтів, але м'яко кажучи, сильно далекі від практики, але в теорії натискання непогано. Так само є категорія «менеджерів», які вміють добре керувати, вміють вникати в процеси поверхово, чітко уявляти собі основні механізми роботи але не більше того. У другої категорії мозок добре заточений під менеджмент (під управління), а не під виконання (екзекутів).

І ті й інші приблизно розуміють, як усе має відбуватися і працювати, але при цьому далекі від прикладної практики. Всі знають що сторінки повинні бути оптимізовані, перелінковка повинна мати місце бути, посилання повинні закуповуватися, а коли доходить справа до практики, виникають питання і складнощі.

Втім ринок не стоїть на місці, якщо є попит (а він реально є), то з'являється і пропозиція. «Попит» в даному випадку можуть виступати штатні комп'ютерники, яким з волі долі довелося перекваліфікуватися в сеошники. Коли я давно працював адміністратором, у мене була схожа ситуація, щоправда з неї я викрутився дещо по-іншому, а це зовсім інша історія.

Однією з пропозицій під даний вид попиту є сервіс link-broker.ru . Якщо коротко - то це персональний сеошник на тому кінці інтернету, який проаудірует сайт, налаштує фільтри по закупівлі посилань, і все це вам покаже і розповість, ну і звичайно ж візьме за це трохи грошей. По суті справи, ваш сайт просувається «наставником», причому ви можете моніторити процес просування до самих тонкощів (аж до доступу до аккаунту sape), задавати питання і отримувати відповіді. Причому в будь-який момент ви можете відмовитися від послуг наставника і продовжити роботу на налаштованому акаунті самостійно.

Це якраз для тієї категорії замовників, яким потрібно вказати відсоток точних входжень, і надати доступ до аккаунту sape. Такі люди є, про це розповідав Віктор Нагайцев (PerfecSEO) . Особисто вони таким хлопцям відмовляють, а ось link-broker із задоволенням бере до себе на обслуговування.

Алгоритм роботи більш детально (картинка клікабелье)

algoritm.jpg

Ціни на послуги тут . Пробіжимося по кожному пункту.

SEO аудит сайту 50 $. Чесно кажучи досить бюджетно і недорого, мабуть користуються власними автоматизованими продуктами і виставляють такий цінник як якийсь бонус за користування системою.

Аналіз юзабіліті сайту 80 $ - знову ж таки досить дешево, враховуючи те, що середній цінник по ринку мінімум раз 10 більше.

Посилальний брокер від 165 $ - тут мається на увазі оплата посилального бюджету, плюс сервіс бере собі 25 відсотків за налаштування акаунта на просування. Вартість може бути більше/менше - залежить від необхідної кількості зовнішніх посилань. Крім Sape використовується Miralinks, Gogetlinks і власна база майданчиків.

Просування статтями (8 $ собівартість написання статті плюс 15 $ розміщення на майданчиках, мабуть своїх) - так само досить бюджетно, близько середніх цін по ринку.

Внутрішня оптимізація однієї сторінки 5 $ - ну де так в середньому коштує один текст для просуває сторінки, так само досить бюджетно.

Приклад просування показаний тут . Продовження тут . До речі кажучи, дуже цікаві кейси показують у прикладах просування.

Є онлайн консультація. Є прямий московський номер. Пробуємо, користуємося, пишемо відгуки.

Терехов .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 23 Коментарів | Мітки: Sape , SEO , аудит сайтів , аудити , зовнішні посилання , Просування сайтів

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 15/08/11 @ 10:22
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Керівництво починаючому фрилансеру
Рекламні кампанії сервісів для вебмайстрів в рунеті
Автоматизація внутрішньої перелінковки для SEO в CMS
Заробіток в інтернет, інвестиції в сайти і як залучити інвестора
Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку