Експрес аудит сайту studiamolodosti.com.ua

Добрий день.

На позаминулому тижні наша компанія оголосила про безкоштовне експрес-аудиті. «Експрес», на жаль, вийшов не таким швидким; до нас надійшла велика кількість заявок, серед яких були сайти зовсім різних тематик, починаючи з блогів, і закінчуючи інтернет-магазинами.

Сьогодні ми надаємо вам аудит сайту studiamolodosti.com.ua.

Потрапляючи на головну сторінку, ми бачимо зображення, які добре сприймаються. Також можна відзначити непогану колірну гамму, яка розташовує до себе.

Але на головній немає додаткового матеріалу, який би відображав переваги даної компанії (УТП). Частина потенційних клієнтів вже втратила б зацікавленість. Потрапляючи на сайт, відвідувачі повинні бачити унікальна торгова пропозиція, яка б спонукало їх продовжити ознайомлення з сайтом.

У нинішньому вигляді головна сторінка нагадує splash-сторінку, тому що не несе в собі корисної інформації. Ілюстрацію в слайдері логічно зробити посиланням на послугу, яка зображена на малюнку. Також на російськомовному сайті краще не використовувати елементи з іноземними назвами, тому Prevта Nextслід перевести на російську, або використовувати графічні покажчики.

Зображення головної сторінки приклад

Пошук у категоріях інтуїтивно зрозумілий, є опис кожної категорії з відповідним зображенням.

Основний розділ сайту - сторінки послуг - є ключовими, їм потрібно приділити максимум уваги. Зараз на них представлена ??надто загальна інформація. Необхідно додати інформацію з описом специфіки та порядку процедур. Можна розмістити фотографії процесу (де це коректно), фотографії «до» і «після», щоб відвідувачі могли приміряти це на себе. Зображення (вибірково) можна розмістити в правому блоці.

Блок «Ми на фейсбуці» можна трохи зменшити, або взагалі залишити тільки кнопки «Like». Кількість користувачів, яким подобається ця студія, не таке вже й велике; відповідно, цей блок не приносить на даний момент особливої ??користі.

Розділ «Статті» наповнений лише однією статтею, і та про компанію. Це не додає привабливості даного сайту. Цю статтю необхідно винести в окремий розділ «Про нас»або «Про компанію», в якому буде представлена ??вичерпна інформація про те, з чого все починалося, і що зараз відбувається. А сам розділ «Статті» потрібно наповнити статтями, відповідними даної тематики; також можна публікувати новини галузі.
Зображення Розділ Акції і Знижки

Розділ «Акції та знижки»порожній - «Сторінка в розробці» одна з найбільш немилозвучних фраз для користувачів. Краще поки цей розділ приховати, і коли він буде нормально функціонувати, додати його до інших розділів.

Розділ «Контакти»викликає неоднозначні емоції. У ньому є форма для зворотного зв'язку, але не продубльовані телефони та адресу. Але саме шокуюче, що на картці компанії знаходиться адресу іншого сайту.

На сайті відсутні деякі розділи та функції, наявність яких поліпшило б зручність користування, наприклад:

Відносно дизайну - загальне оформлення сайту не погане. Але дещо слід доопрацювати:

Зображення прикладу верхнього меню

Загалом, ми бачимо простий сайт з легкою навігацією, і невеликою кількістю контенту. На ньому немає дуже критичних помилок. Але є деякі недоліки, які бажано виправити, для кращої взаємодії з користувачами. Сподіваємося, цей аудит принесе користь власникам сайту.

Рекомендації з SEO

Сайт зроблений на WordPress; виходячи з цього випливають всі основні рекомендації.

  1. Чи не репрезентативні мета-теги - на кожній сторінці повинні бути унікальні мета-теги (Title, Description) з використанням ключових слів.
  2. Написати розширені описи для кожної категорії, послуги, оптимізовані під ряд ключових запитів.
  3. Немає файлу robots.txt з вказівками службових каталогів, які слід закрити від індексації.
  4. Немає карти сайту у форматі HTML/XML.
  5. Слід встановити ассінхронний код системи Google Analytics.
  6. Створити окремі сторінки послуг з унікальним описом послуги.
  7. Реалізувати меню-хлібні крихти на сторінках послуг.
  8. Створити репрезентативну сторінку 404 помилки http://www.studiamolodosti.com.ua/asdf
  9. Реалізувати перелинковку між сторінками послуг, тобто, на сторінках послуг зробити посилання на супутні послуги.
  10. Оптимізувати швидкість завантаження сайту (http://tools.pingdom.com/?url=http://www.studiamolodosti.com.ua/) зменшити кількість зовнішніх подгружаемих файлів (скриптів).

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 02/09/11 @ 10:15
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

10 безкоштовних програм управління бізнес процесами
12 типів постів для ефективного збільшення відвідуваності
12 типів постів для ефективного збільшення відвідуваності
Бета-релізи - перший крок до краху веб-проекту
Про законопроекти для IT-галузі Україна