Twinitor'cheg

Мій добрий знайомий Сергій Котирев , який гендиректор «Юмісофт», яхтсмен і музикант, який люб'язно надав ліцензії UMI.CMS для магазина webmasters.ru , на дозвіллі займається моніторингом. На даний момент у нього готовий сервіс моніторингу моніторинг твіттера під назвою twinitor.com . На ньому сьогодні і зупинимося.

Twinitor - від слів «Twitter» і «монітор». За допомогою нього можна відстежувати, що пишуть в мікроблогах про якусь подію або людину в реальному часі і в історії твітів.

Сервіс створений для всіх, хто стежить за обговоренням подій в Твіттері, за відгуками про людей і компаніях і хто не задоволений якістю "рідного" пошуку Твіттер.

Twinitor - це, перш за все, пошукова рядок, в яку можна вводити як звичайні слова і фрази, так і хеш-теги з юзернеймамі.

twinitor

Зверху ще є додаткові кнопочки. Наприклад можна увійти під своїм твіттер аккаунтом і вибрати мову інтерфейсу.

Можна вибрати мови, де відбуватиметься пошук, подивитися чого в трендах коїться, згадати історію пошуку, вибрати тільки пошук картинок.

twinitor

Ключова відмінність і гідність сервісу в тому, що пошук і моніторинг може вестися по декількох запитах відразу, а результати пошуку оновлюються в режимі реального часу. Наприклад за запитом «просування сайтів »ми бачимо таке (клікабельно). Але краще вам просто пройти по посиланню вище і все побачити своїми очима.

Запити можна додавати через кому або вводити по одному, натиснувши на кнопку пошуку. У результатах пошуку можна клікати на хеш-теги, і вони теж будуть додаватися до моніторингу. Результати пошуку по кожному запиту відображаються в окремому кольорі твітів.

Сам потік твітів організований не звично незручним списком рядків "зверху вниз", а блоками, рівномірно розподіленими по екрану. Це оригінально і зручно.

Сервіс дозволяє фільтрувати твіти на будь-якому з підтримуваних Твіттером мов, серед яких є і російська. Також можна показувати лише Твіти зображеннями.

Також досить зручно реалізований функціонал роботи з твітами - прямо з результатів пошуку можна почитати історію листування користувачів, подивитися інформацію про авторів, заретвітіть, додати до обраного або відповісти на вподобаний твіт.

Коли виникає якесь гучне подія, яка активно висвітлюється в твіттері, twinitor дуже зручний саме для наочного моніторингу.

Хочеш безкоштовний огляд свого сервісу на цьому блозі? Тоді велкам на мило. Умова одна - сервіс повинен бути зручний, приємний, оригінальний і функціональний.

Терехов .

Постовий - нерухомість у Воронежі .

Відео сьогодні про відхиляється вектор тяги, який використовують на винищувачах.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 3 коментарів | Мітки: twinitor , twitter , Блоги , пошук , твіттер

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 05/09/11 @ 05:28
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Дизайнери vs. Девелопери
Фактори, що впливають на працездатність посилань
Оновлення опцій Webmaster Tools - реорганізація внутрішніх посилань
У нас 500 передплатників!
Чим SEO лякає замовників?