Оновлення опцій Webmaster Tools - реорганізація внутрішніх посилань

31 серпня компанія Google опублікувала на своєму офіційному блозі повідомлення про деякі зміни в Webmaster tools, які зачіпають внутрішні і зовнішні посилання. Тепер частина зовнішніх посилань буде відображатися у звіті за внутрішнім; але на загальну кількість посилань це не вплине.

Як відомо, в Webmaster Tools є список посилань, що вказують на ваш сайт, з двома категоріями:

Оновлення не торкнеться загальна кількість посилань, просто тепер посилання зі всіх піддоменів з www і без будуть відображатися, як внутрішні (будуть видні в звіті за внутрішніми посиланнями).

Можна керувати різними типами сайтів:

Раніше посилання, які починалися з точної адреси вашого сайту, були б визначені як внутрішні, якщо б ви прописали адресою вашого сайту www.example.com/users/catlover/, то посилання від www.example.com/users/catlover/profile.html була б внутрішня, але посилання з www.example.com/users/ або www.example.com підпадали б під категорію зовнішніх.

Крім того, якби ви ввели www.example.com як адресу вашого сайту, то посилання з example.com вважалися б зовнішніми (бо без www).

Сьогодні більшість людей думають про адреси www.example.com і example.com як про одне й те ж сайті, а тепер, якщо ви додасте www.example.com або example.com як сайт, вказує www і без будуть визначені , як внутрішні. Крім того, сюди тепер включені і піддомени.

Якщо у вас є сайт на піддомені, verygoodday.example.com або в папці example.com/foto/verygoodday, який поки не має кореневого адреси, ви все ще будете бачити посилання від URL, які начитаються від області піддомену (або шляху папки) як внутрішні, всі інші будуть зовнішніми.

Якщо вам належить кореневої домен (www.example.com і example.com) може здатися, що зовнішніх посилань стало менше. Це те, що пояснювалося раніше - зовнішні посилання перемістяться у внутрішні. Загальна кількість посилань не зміниться.

За матеріалами поста is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 05/09/11 @ 10:40
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

У нас 500 передплатників!
Чим SEO лякає замовників?
Експрес аудит сайту studiamolodosti.com.ua
10 безкоштовних програм управління бізнес процесами
12 типів постів для ефективного збільшення відвідуваності